Subskrypcje Apple Podcasts mają teraz datę premiery

Po prawie miesięcznym opóźnieniu Apple ogłosił, że Subskrypcje Podcast Apple Będzie dostępny w przyszłym tygodniu. Globalna premiera tej propozycji została zaplanowana na maj, ale firma musiała to opóźnić, aby dokonać szeregu wewnętrznych poprawek w platformie i naprawić niektóre problemy z aplikacją.

W najbliższą środę, według krawędźApple wysłał e-mail do twórców, aby zaktualizować datę uruchomienia płatnej usługi podcastów. „Cieszymy się, że możemy udostępnić te subskrypcje i kanały Apple Podcasts zadebiutuje na całym świecie we wtorek 15 czerwcaKsiążki Apple.

Prawda jest taka, że ​​od premiery iOS 14.5 w kwietniu niektórzy twórcy treści zaczęli mieć problemy z Apple Podcasts. Jak niektórzy donosili podcastyA Odcinki były powoli dostępne slow. Te opóźnienia i przerwy miały bezpośredni wpływ na społeczność, która spodziewała się słuchać ulubionych treści, a tym samym na wskaźniki.

Kilka tygodni później Apple przyznało się do problemów z aplikacją Podcasty, W trakcie składania setek wniosków o udział w programie podcasty Aby móc dostarczać płatne treści. „Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia twórcom i słuchaczom, subskrypcje i kanały Apple Podcasts zostaną uruchomione w czerwcu” – wyjaśniła firma.

Podcasty Apple i stale zmieniający się rynek

Podcasty Apple wkraczają w świat intensywnej konkurencji. Gracze tacy jak Amazon, za pośrednictwem usługi słyszalny; Bodemo, na rynku europejskim Spotify, graj, aby zdobyć miejsce w usługach abonamentowych. Aby zrobić wyraźną różnicę na rynku, na którym jest wiele propozycji, stawiają na ekskluzywne i wysokiej jakości treści.

Ogłoszono Spotify Płatna usługa podcastów jest nieco późniejsza niż Apple Podcasts, jednak zaczęła się wcześniej. Aplikacja zarządza subskrypcjami na zewnętrznej stronie, aby uniknąć opłat za App Store. Oczywiście twórcy muszą trzymać się ustalonego przez firmę przedziału cenowego od 2,99 USD do 7,99 USD miesięcznie. Jednak przez dwa lata nie będą pobierać prowizji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *