Sukces Elden Ring na Twitchu: Ponad 200 milionów godzin oglądania miesięcznie

Sukces elden pierścień Można to interpretować na różne sposoby. Na przykład wraz z wydaniem na Steamie, które oznaczono jako Plik Piąty najlepszy mecz otwarcia na platformie Valve. Lub z jednostkami dystrybuowanymi i sprzedawanymi na całym świecie, które Ponad 12 milionów w niecały miesiąc Pomiędzy wersjami na PC, PS5, Xbox Series, PS4 i Xbox One. ale także z Świergot: Widzowie obejrzeli ponad 215 milionów godzin Zabawka Z oprogramowania Według danych dostarczonych przez firmę analityczną w nieco ponad miesiąc od jej uruchomienia 25 lutego strumień urazy.

Liczba, w wielu przypadkach wygodnie, podwaja kamienie milowe osiągnięte przez poprzednie gry FromSoftware. Co więcej: tylko w trakcie pierwszy tydzień Że gra była dostępna Ponad milion jednoczesnych widzów. Mogą istnieć różne wyjaśnienia tego zainteresowania oglądaniem meczu.

Podobnie jak inne tytuły studia Hidetaka Miyazaki, jest to gra oparta na Pokonywanie wielkich wyzwańco stanowi barierę dla niektórych graczy, ale także Atrakcyjny, gdy oglądasz, jak ktoś inny gra. Ponadto liczba sekretów nękających gry firmy rośnie wykładniczo w środkowe ziemiewięc ci, którzy już odważyli się wejść w otwarty świat, mogą mieć Lightless Chcesz zobaczyć inne gry do odkrycia nowe obszary, Ostateczni bossowie lub rzeczy i Czar Przeszło niezauważone.

Złe duchyA przenoszone przez krew A Sekiru na Twitchu

Analitycy specjalizujący się w transmisjach strumieniowych na żywo w grach wideo i e-sporcie przyjrzeli się dotychczasowym sukcesom badania, chociaż zdają sobie z tego sprawę Mają tylko dane z maja 2016 r.kiedy rozpoczęli pracę. A więc premiera filmu Złe duchy W ogóle nie był dobrze reprezentowany. Jednak tytuł oglądano około 100 000 godzin tygodniowo w latach 2016-2017, ale Wraz ze wzrostem popularności Twitcha rośnie też gra.. Kiedy został wydany Zremasterowane Dark Souls Wiosną 2018 roku 10 milionów godzin oglądania za miesiąc.

Zremasterowane Dark Souls

Figury przenoszone przez krew Jest bardziej dyskretny, ale trzeba też wziąć pod uwagę, że strumieniowanie z PC jest mniej popularne niż z PS4, gdzie gra jest dostępna na wyłączność. Mimo to RPG o tematyce akcji Lovecraftian nosić Ponad 60 milionów godzin Widoki między 2016 a marcem 2022. Kontrastowe Dark Souls III To jasne: a jednak istnieje Ponad 161 milionów godzin oglądania. Zaledwie miesiąc po premierze w kwietniu 2016 przekroczył 9 mln.

Ponadto, co dziwne, w okresach odosobnienia z powodu pandemii wirusa Corona w różnych krajach latem 2020 r. nadszedł trzeci. Złe duchy Miał 8 milionów widzów w czerwcu i lipcu. Wychodząc z raportu Dark Souls IIpatrzy na Sekiro: Cienie umierają dwukrotnieNajbardziej udany program na Twitchu do premiery elden pierścień Pomimo tego, że jest najbardziej liniowy, a więc najmniej ważny dla tajemnic. najpierw Dwa tygodnie po premierze w marcu 2019 przekroczyło 30 mln Z widzów do tej pory ma 94 miliony godzin.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.