Super Punch-Out ma sekret: posiada tryb multiplayer

Właśnie wtedy, gdy wydaje się, że wszystkie sekrety starych gier zostały już ujawnione, pojawia się przełomowe odkrycie. Tak jest w przypadku Super cios!! I tajny tryb wieloosobowy 28 vs na obu urządzeniach od SNES Tak jak w przypadku Nintendo Switch online.

Pod adresem naciśnij i przytrzymaj Y + R, a następnie naciśnij A lub START. Zamiast tego pojawi się następujący ekran lub normalne menu. Tutaj możesz wybrać dowolną postać na jeden darmowy mecz. Słuchaj, nawet myśliwce ze SPECIAL CIRCUIT są tutaj dostępne. – & gt; pic.twitter.com/Hh7AtPdTcK

A[مدش]. Nie uwzględniono oszustów (new_cheats_news) 8 sierpnia 2022

Użytkownik Twittera new_cheats_news znalazł niewykryty kod w klasycznej grze bokserskiej Super Nintendo Entertainment System, która wykorzystuje kombinację dwóch przycisków. Podczas gdy dwa testy głosowe i japońskie kody wprowadzania nazw były już znane, znalazł dwa inne, które zniszczyły internet starych gier.

Naciśnięcie Y + R na joypadzie 2 na ekranie tytułowym, a następnie naciśnięcie A lub Home na joypadzie 1 spowoduje wyświetlenie ekranu przeciwko Lil Mac i różnym wrogom gry. Ten ekran pozwala graczom wybrać przeciwnika i zmierzyć się z nim w jednym darmowym meczu.

Największą częścią odkrycia jest to, że w tym trybie inny gracz może kontrolować wroga CPU. Odbywa się to na ekranie informacyjnym postaci, naciskając B + Y na joypadzie 2, a następnie naciskając A lub START na joypadzie 1. Tak więc dla tych, którzy marzyli o kontrolowaniu wrogów, takich jak Bald Bull i Super Macho Man, to jest marzenie. PRAWDA. Musisz tylko przeprowadzić mały quiz, aby zobaczyć, które przyciski prowadzą do różnych ofert specjalnych każdego wojownika.

Wielu natychmiast poszło i wypróbowało to nowe odkrycie na porcie Nintendo Switch Online Super cios!! Odkryłem, że działa tak samo, jak z prawdziwymi urządzeniami. To kolejna gra wieloosobowa do wypróbowania dla subskrybentów Switch Online.

Rekomendacje wydawców
You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.