Świat boksu już pieprzy się z Gervontą Davis vs. Ryan Garcia o ESPN KNOCKOUT w STAR+

Najbardziej oczekiwana walka 2023 roku odbędzie się w sobotę 22 kwietnia w Las Vegas, a ESPN KNOCKOUT będzie transmitować ją w całej Ameryce Łacińskiej. Davis i García, obaj niepokonani i utalentowani, zaryzykują wszystko, a Renato Bermudez, Marial Espinosa, Salvador „Chava” Rodriguez, Fernando Barbosa i Christian Nodal jako gościnne gwiazdy przyniosą im wiele emocji

ESPN KNOCKOUT Boks na STAR+
https://starplus.com/editorial/espnknockout

—————— #ESPNenStarPlus ——————ESPNKnockOut ——————

W ten weekend czeka nas Triple Boxing Day TECHNOLOGIA KNOCKOUT ESPNI byliby młodymi, niepokonanymi nokautami Gervonty „Tank” Davis I Ryan King Garcia który wystąpi w głównym wydarzeniu z Las Vegas i z pierwszorzędnym gościem, wielokrotnie nagradzaną meksykańską piosenkarką i autorką tekstów Christian Nodal.

W piątkowy wieczór 21-go zajął pierwsze miejsce na świecie Agustina „Avión” Gautoz Argentyny przyjmą Wenezuelczycy Luis Guerrero „Koliber” Podczas bitwy z tyłu Briana Arreguiego I Nico Ledesma Wystąpisz w specjalnej atrakcji wieczoru Chino Maidana Promotions z Quilmes w Argentynie.

W sobotę 22-go po południu z Polski, Łukasz Różański I Allena Babiciaz ponad 90 procentami zwycięstw na szybkiej ścieżce, zmierzą się z wolnymi mistrzostwami World Boxing Council Bridger Championship w bitwie powściągliwych prognoz, ale takiej, która obiecuje mnóstwo emocji.

W sobotni wieczór czeka nas epicka bitwa Gervonty Davis I Ryana Garciiktóremu towarzyszyć będą trzy bitwy: Eliasz Garcia ze względu na Kevina SalgadoI Bektemir Melikosew Szuka na niej zemsty Gabriela Rosado I Davida Morrella Odsłonięcie pasa WBA w wadze średniej w wadze średniej przed medalistą olimpijskim Yamaguchi FalcaoBrazylia.

Davisa (28-0, 26 KO) i Rayyan (23-0, 19 Ko) Zmierzysz się w 12-rundowej bitwie o wadze 136 funtów, która zaintrygowała zarówno miejscowych, jak i osoby z zewnątrz. Formuła o dużym wpływie, która przesuwa granice samego boksu, zapewniając jednocześnie pracowity dzień dzięki stylom głównych bohaterów.

TECHNOLOGIA KNOCKOUT ESPN Będzie miał pierwszorzędnego gościa na tej wysyłce, słynnego meksykańskiego piosenkarza i autora tekstów Christian Nodal Do dodania do stołu warsztatowego, aby cieszyć się stroną Renato BermudezI Mariel EspinozaI Salvadora „Chava” Rodrigueza I Żelazny Sędzia Fernando Barbosa. Wszyscy są zaproszeni!

piątek 21 kwietnia
Waga Gervonta Davis vs. Ryana Garcii
19:00 ARG / URU – 18:00 BOL / CHI / PAR / VEN – 17:00 COL / ECU / PER gwiazda +
* * *
Z klubu El Porvenir, Quilmes, Argentyna
21:00 ARG/EURU – 20:00 BOL/CHI/PAR/VEN – 19:00 COL/ECU/PER Gwiazda + & ESPN3
Augustyna „Samolot” Gauto (Argentyna) vs. Luis Guerrero „Koliber” (Wenezuela)
Briana Arreguiego (Argentyna) vs. Mikołaj Ledesma (Argentyna)
* * *
ESPN Dowiedz się więcej o programie
24:00 ARG/EURU – 23:00 BOL/CHI/PAR/VEN – 22:00 COL/ECU/PER Gwiazda + & ESPN3
—————————
Sobota 22 kwietnia
Z G2A Arena, Rzeszów, Polska
17:00 ARG/EURU – 16:00 BOL/CHI/PAR/VEN – 15:00 COL/ECU/PER Gwiazda + & ESPN2
Łukasz Różański (Polska) v. Alan Babik „Dzikus” (Chorwacja)
* * *
Z T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, USA
21:00 ARG/EURU – 20:00 BOL/CHI/PAR/VEN – 19:00 COL/ECU/PER Gwiazda + i ESPN
Gervonty „Tank” Davis (USA) vs. Ryan „Król Ryan” Garcia (USA/Meksyk)
Davida Morrella (Kuba) vs. Yamaguchi Falcao (Brazylia)
Bektemir „Bek Bully” Melikuziew (Uzbekistan) vs. Gabriela „Króla” Pinka (USA/Portoryko)
Eliasz Garcia (USA) vs. Kevina Salgado (Meksyk)

ESPN KNOCKOUT Boks na STAR+
https://starplus.com/editorial/espnknockout

Więcej informacji pod adresem ESPN.com

—————————————–


NA
TECHNOLOGIA KNOCKOUT ESPN: Najlepsza seria bijatyk w Ameryce Łacińskiej, segment, w którym ESPN dzieli się swoją pasją z fanami boksu i MMA z subskrybentami Star+. Tydzień po tygodniu prezentuje najlepsze na świecie karty bokserskie i skróty walk MMA.
Program jest nadawany co tydzień w Ameryce Łacińskiej i zawiera wywiady, analizy, ekskluzywne artykuły, zapowiedzi i wiele więcej pod czujnym okiem ESPN i profesjonalistów-celebrytów.

W rozmowach w mediach społecznościowych ESPNKnockOut wyróżnia się ekskluzywnymi treściami i cotygodniowymi wiadomościami o zawodnikach.

—————————————–

O gwiazdce +

Star + to publiczna usługa nadawania rozrywki i sportu uruchomiona w 2021 roku w Ameryce Łacińskiej, komplementarna, ale niezależna od usługi Disney + w tym regionie. Usługa jest pierwszym domem dla ogólnych seriali rozrywkowych i ekskluzywnych filmów ze studiów zawartości The Walt Disney Company, w tym Disney Television Studios, FX, 20th Century Studios, Star Original Productions, National Geographic Original Productions i innych. Oprócz transmisji sportowych na żywo. Serwis ESPN, najbardziej szanowanej i cenionej marki fanów sportu w regionie. Od dramatów po komedie (w tym wszystkie sezony The Simpsons) i thrillery dla dorosłych, Star+ oferuje także ekskluzywne premiery oryginalnych programów marki Star, a także wiele oryginalnych produkcji latynoamerykańskich, transmisji na żywo, muzyki i wydarzeń. widzów w regionie. Odwiedź www.starplus.com, aby uzyskać więcej informacji na temat usługi oraz Combo +, konkurencyjnej oferty handlowej, która umożliwia subskrypcję niezależnych od siebie platform Star + i Disney +, w wyjątkowej i atrakcyjnej cenie, która daje dostęp do najszersza oferta transmisji z rozrywką dla wszystkich grup wiekowych.

temat do zmiany
Informacje podane dla Argentyny, Boliwii, Chile, Kolumbii, Ekwadoru, Paragwaju, Peru, Urugwaju i Wenezueli.

ESPN Naciśnij Połącz
Walter Napoli, [email protected]
Twitter: @guiaESPN

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *