Świat – Noticieros Televisa

czternaście Rysownicy Oraz kreatywne zespoły różnych narodowości, w tym Hiszpana Paco Roca i Meksykanów Alberto Chimal s Rollo Valdes, Udział w antologiach “Batman: The WorldKtóry łączy historie o superbohaterach z różnych części świata.

Zalecamy: Zdjęcia do „Batmana” zostały wznowione po zawieszeniu ich przez Covid-19

„Batman: The World” zostanie wydany jednocześnie na całym świecie we wtorek 14 września 2021 roku, cztery dni przed obchodamiDzień BatmanaKtóra odbędzie się w sobotę 18 września.

Cała antologia zostanie przetłumaczona na Amerykę Północną, Francję, Hiszpanię, Włochy, Niemcy, Czechy, Rosję, Polskę, Turcję, Meksyk, Brazylię, Chiny, Koreę i Japonię.

„Batman stał się prawdziwym symbolem kultury popularnej i jest znany na całym świecie” – wyjaśnił redaktor i kierownik ds. Kreatywności w KapitałJim Lee, w oświadczeniu DC Comic dodającym, że „Batman: The World” to sposób DC na pokazanie fanom na całym świecie, że Batman to „coś więcej niż tylko postać, to zjawisko, które przekracza języki i granice”.

Przypięty do typowego plakatu reklamowego w kształcie byka przedstawiającego hiszpańskie (wschodnie) turystyczne miasto Benidorm; To jest zdjęcie, które pokazałem DC Comics Z jednej z winiet historii hiszpańskiego rysownika Paco Roca Stworzyłem dla tej antologii.

Mówiąc dokładniej, historia Bat-Mana „Made in Spain” została w całości napisana (tekst i ilustracja) przez Rocę, który mówi Evie, że jego akcja rozgrywa się w Benidorm (Alicante), mieście, w którym czytelnik nie spotka się z historią o walce z niektórymi złe istoty, ale będzie wiedziała. Najbardziej ludzka strona ”Bruce’a Wayne’a.

„Różni rysownicy z całego świata zlecili nam stworzenie opowieści o Batmanie, która wydarzyła się w kraju każdego autora. Musiałem jechać do Hiszpanii i nie bardzo wiedziałem, co robić, więc zabrałem się do tego i wyjaśniłem rysownik nagrodzony National Comic Award o tym wkładzie, który … Nie może podać więcej informacji o niej.

Przyznaje, że historia była trudna do rozpoczęcia, ponieważ nie „widział” siebie tworzącego fabułę „superbohatera”.

Jak wyjaśnił wydawca, „Batman: The World” zaczynał się od historii napisanej przez Briana Azzarello i Lee Bermigo „The Global City”, działki, w której Batman cały czas rozważa pobyt w Gotham, aby chronić miasto i jego mieszkańców przed wszystkimi rodzaje zagrożeń.

Historia, która stanowi punkt wyjścia dla całej serii historii z przeszłości i teraźniejszości Ordynans Oprócz Roca liczą się Francuzi Matteo Gabella i Terry Martin, Włosi Alessandro Pelota, Nicolas Marie, Niemcy Benjamin von Eckartzberg i Thomas von Comant czy Czech Stepan Kopriva i Michael Socanic.

Listę autorów uzupełniają historie Polaków Tomasa Kołodzjaka, Piotra Kowalskiego i Brada Simpsona, Turków Ertana Ergila i Ethem Onur Biljica, Meksykanów Alberto Chimal i Rolo Valdes, Brazylijczyków Carlosa Estefana, Pedro Mauro, Koreańczyków Inbio Geun i Kimi-jungu Xiangu Lu Xiaotong, Qiu Kun, Yi Nan, Rosjanie Kirill Kutuzov, Igor Protov i Natalia Zidova; I japoński Okadaya Yuichi.

Każda międzynarodowa edycja „Batman: The World” będzie miała swoją własną wersję okładka, Wykonane przez lokalny zespół kreatywny.

Dzięki informacjom z EFE.

RAMG

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *