Świat – Noticieros Televisa

czternaście Rysownicy Oraz kreatywne zespoły różnych narodowości, w tym Hiszpana Paco Roca i Meksykanów Alberto Chimal s Rollo Valdes, Udział w antologiach „Batman: The WorldKtóry łączy historie o superbohaterach z różnych części świata.

Zalecamy: Zdjęcia do „Batmana” zostały wznowione po zawieszeniu ich przez Covid-19

„Batman: The World” zostanie wydany jednocześnie na całym świecie we wtorek 14 września 2021 roku, cztery dni przed obchodamiDzień BatmanaKtóra odbędzie się w sobotę 18 września.

Cała antologia zostanie przetłumaczona na Amerykę Północną, Francję, Hiszpanię, Włochy, Niemcy, Czechy, Rosję, Polskę, Turcję, Meksyk, Brazylię, Chiny, Koreę i Japonię.

„Batman stał się prawdziwym symbolem kultury popularnej i jest znany na całym świecie” – wyjaśnił redaktor i kierownik ds. Kreatywności w KapitałJim Lee, w oświadczeniu DC Comic dodającym, że „Batman: The World” to sposób DC na pokazanie fanom na całym świecie, że Batman to „coś więcej niż tylko postać, to zjawisko, które przekracza języki i granice”.

Przypięty do typowego plakatu reklamowego w kształcie byka przedstawiającego hiszpańskie (wschodnie) turystyczne miasto Benidorm; To jest zdjęcie, które pokazałem DC Comics Z jednej z winiet historii hiszpańskiego rysownika Paco Roca Stworzyłem dla tej antologii.

Mówiąc dokładniej, historia Bat-Mana „Made in Spain” została w całości napisana (tekst i ilustracja) przez Rocę, który mówi Evie, że jego akcja rozgrywa się w Benidorm (Alicante), mieście, w którym czytelnik nie spotka się z historią o walce z niektórymi złe istoty, ale będzie wiedziała. Najbardziej ludzka strona ”Bruce’a Wayne’a.

„Różni rysownicy z całego świata zlecili nam stworzenie opowieści o Batmanie, która wydarzyła się w kraju każdego autora. Musiałem jechać do Hiszpanii i nie bardzo wiedziałem, co robić, więc zabrałem się do tego i wyjaśniłem rysownik nagrodzony National Comic Award o tym wkładzie, który … Nie może podać więcej informacji o niej.

Przyznaje, że historia była trudna do rozpoczęcia, ponieważ nie „widział” siebie tworzącego fabułę „superbohatera”.

Jak wyjaśnił wydawca, „Batman: The World” zaczynał się od historii napisanej przez Briana Azzarello i Lee Bermigo „The Global City”, działki, w której Batman cały czas rozważa pobyt w Gotham, aby chronić miasto i jego mieszkańców przed wszystkimi rodzaje zagrożeń.

Historia, która stanowi punkt wyjścia dla całej serii historii z przeszłości i teraźniejszości Ordynans Oprócz Roca liczą się Francuzi Matteo Gabella i Terry Martin, Włosi Alessandro Pelota, Nicolas Marie, Niemcy Benjamin von Eckartzberg i Thomas von Comant czy Czech Stepan Kopriva i Michael Socanic.

Listę autorów uzupełniają historie Polaków Tomasa Kołodzjaka, Piotra Kowalskiego i Brada Simpsona, Turków Ertana Ergila i Ethem Onur Biljica, Meksykanów Alberto Chimal i Rolo Valdes, Brazylijczyków Carlosa Estefana, Pedro Mauro, Koreańczyków Inbio Geun i Kimi-jungu Xiangu Lu Xiaotong, Qiu Kun, Yi Nan, Rosjanie Kirill Kutuzov, Igor Protov i Natalia Zidova; I japoński Okadaya Yuichi.

Każda międzynarodowa edycja „Batman: The World” będzie miała swoją własną wersję okładka, Wykonane przez lokalny zespół kreatywny.

Dzięki informacjom z EFE.

RAMG

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *