Świetna bateria do tego niedrogiego tabletu

Realme ma zamiar wprowadzić na rynek swój pierwszy tablet z Androidem. oczekuje się, że Zostanie zaprezentowana 9 września, wraz z Realme 8s i Realme 8i, będącymi urządzeniem wejściowym zgodnie z wyciekami.

Wyciekły podstawowe konstrukcje i specyfikacje tego tabletu, Po naszym pierwszym spojrzeniu w lipcuWięc powiedzmy ci Cechy znane do tej pory, bo uważany jest za ciekawy tablet ekonomiczny.

Według przecieków będzie to pierwszy tablet Realme

Pierwszy tablet Realme był często widziany W oficjalnym ogłoszeniu marki Jak na zdjęciach, które wyciekły z OnLeaks. Będzie to urządzenie o konstrukcji zgodnej z obecnymi tabletami, Z jedną tylną kamerą I z dobrze używanymi oponami, nie będąc zbyt cienkimi.

Oczekuje się, że Realme Pad będzie wyposażony w Helio G80 firmy MediaTek i baterię 7100 mAh

Oprócz konstrukcji tego tabletu, W jego specyfikacji pojawiły się nowe dane. Oczekuje się, że latem będzie bateria o pojemności 7100 mAh zamiast 7400 mAh. Kreator ma na celu być Helio G80 firmy MediaTekJest to procesor klasy średniej klasy podstawowej o taktowaniu 1,8 GHz.

Realme لوحة Panel

Będąc ekonomicznym tabletem, oczekuje się, że będzie miał 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Typ pamięci wewnętrznej to eMMC, Znacznie wolniej niż obecny standard UFS.

Oczekuje się również, że będzie miał 10,4-calowy panel o rozdzielczości 2000 x 1200, 82,5% użytkowania z przodu i przednią kamerę wbudowaną w ramkę. Będzie miał ważne dodatki, takie jak dźwięk DTS, Hi-Res, a nawet wersję z 4G.

Zobaczymy Realme Pad 9 września w czwartek. Będzie to tani tablet, podobno było coś ponad 250 euro do zmiany. Za kilka dni dowiemy się, czy numer został osiągnięty, czy nie.

przez | Gizmochina

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *