Świetna gra Messiego i wprowadzenie Lautaro Martineza: To był pierwszy gol Argentyny przeciwko Włochom w finale.

* Gol Lautaro Martineza

The Argentyna Zwycięstwo rozpoczęło się za Finał Ze względu na Włochy To jest środa w Wembley W pojedynku, który nie tylko przesądza o oficjalnym tytule, ale także służy drużynie Lionel Scaloni Zmierzyć się wcześniej z europejskim konkurentem Puchar Świata Katar Który zaczyna się w listopadzie. Lautaro Martinezstrzelec drużyny, jest właścicielem celu.

Zdarzenie miało miejsce w 28 minut, kiedy Mikołaj Tagliafico Nacisnąłem wyjście z Włoch i pozwoliłem Giovanni Lo Celso Odzyskał piłkę w prawej części ataku i szybko wypuścił ją do Lionela Messiego, który w tym momencie był daleko od swoich kolegów z drużyny. The dziesięćktóry w tym czasie był najlepszy w polu, używał narzędzia rozładunkowego Lautaro Martinez Oszukać Włochów i uciec.

The pchła Wytrzymałem z ciałem Giovanni DiLorenzo, okazało się i szybko pokonało numer 2, aby dostać się w obszar, dotrzeć na sam dół i wypuścić podanie na środek, które teraz znalazło Lautaro. Napastnik Interu Mediolan, który pojawił się za Leonardo Bonuccim, strzelił piłkę i świętował 1-0, swój 20. gol w koszulce reprezentacji narodowej w 38 meczach, będąc najlepszym strzelcem epoki. scaloni.

do tego czasu Włochy Kontrolował piłkę, ale Argentyna Na ostatnich metrach było mocniej i szybciej z Anioł Di Maria s Messi. Obie drużyny rozpoczęły mecz z intensywnym skupieniem, ponieważ było jasne, że był to oficjalny finał między mistrzami Europy i Ameryki Południowej.

Pojedynek będzie jednym z ostatnich pojedynków za Albiceleste Zanim Puchar Świata Katar. W niedzielę zmierzą się z Estonią w towarzyskim meczu, a we wrześniu zmierzą się w eliminacjach z Brazylią pozostałe 85 minut. W tym samym oknie zmierzy się również z innym przeciwnikiem. Pierwszy występ w wielkim konkursie 22 listopada przeciwko Królestwo Arabia Saudyjskapotem 26 z Meksyk Zamknięcie grupy nastąpi 30. przeciwko Polska.

Czytaj:

Emocjonalny hołd dla Diego Maradony w finale pomiędzy Argentyną a Włochami na Wembley
Dybała zacząć? Fatalny błąd w podglądzie Finalissimy między Argentyną a Włochami na Wembley
Ogromny argentyński sztandar w Londynie przed finałem: od trwałej pamięci Maradony po sprzedaż wina i choripanis

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.