Świetna oferta z 10-calowym tabletem Samsung Galaxy Tab A

Chociaż większość smartfonów ma dziś duży ekran, wciąż jest wielu, którzy wolą korzystać z tabletu podczas surfowania po Internecie z domowej sofy. Dziś możemy znaleźć bardzo wydajne modele, które mogą zastąpić korzystanie z laptopa, jednak jeśli chcemy mieć tablet do nawigacji, sprawdzania poczty, portali społecznościowych czy oglądania filmów, nie trzeba wydawać dużych pieniędzy. W szczególności można teraz kupić a 10,1-calowa karta Samsung Galaxy na sprzedaż za rozsądną cenę.

Kiedy mówimy o Samsungu, to synonim jakości. Wszyscy zdają sobie sprawę z doskonałej wydajności swoich produktów i nic dziwnego, że tablet ten ma również świetny stosunek jakości do ceny. W szczególności jest to urządzenie z ekranem o przekątnej 10,1 cala z przedłużeniem 1920 x 1200 pikseli w Full HD, wymiary 14,93 x 0,74 x 24,51 cm A waga to 467 gramów. Bardzo wygodny model do przenoszenia i przenoszenia w dowolne miejsce oraz pozwala na wykonywanie wszelkiego rodzaju zadań.

Tablet z dużą niezależnością

Wewnątrz Samsung Galaxy Tab A ma ośmiordzeniowy procesor i własnej produkcji, który jest w stanie pracować z częstotliwością zegara 1,8 GHz i towarzyszy mu 2 GB pamięci RAM. To więcej niż wystarczająca ilość urządzenia, aby bezproblemowo uruchomić system operacyjny Android i możemy wykonywać wszelkiego rodzaju zadania, które nie wymagają dużego wysiłku na urządzeniu.

W sekcji przechowywania ma pamięć 32 GB pamięci ROM, choć pojemność tę można zwiększyć, korzystając z zewnętrznych kart pamięci dzięki karty microSD które są obliczane. W dziale multimediów warto zauważyć, że model ten wyposażony jest w cztery sygnowane przez AKG głośniki, które zapewniają wysokiej jakości dźwięk.

10,1-calowy akumulator Samsung Galaxy Tab A ma dużą pojemność 7300 mAh, co jest w stanie zapewnić urządzeniu autonomię do 8 godzin. Dlatego jest to idealny model do podróży lub zabrania w dowolne miejsce bez konieczności częstego szukania wtyczki.

Widok tabletu Samsung Galaxy Tab A 10.1″

Oficjalna lub sugerowana cena sprzedaży wynosi 249,99 EUR, ale teraz można ją kupić z 16% zniżką u zwykłego sprzedawcy w serwisie eBay. Oznacza to oszczędność 40 euro na zakupie Samsung Galaxy Tab A 10.1, pozostawiając jego ostateczną cenę na poziomie 209,99 euro.

Przód karty Samsung Galaxy

Oferta zawiera bezpłatne koszty wysyłki oraz szacowany czas dostawy Od 6 do 8 dni. Jeśli tablet będzie używany przez dzieci lub wolisz zawsze dobrze go nosić, warto mieć go przy sobie Okładki na książki dostępne dla tabletów 10″ Które bez problemu możemy dziś znaleźć w bardzo dobrej cenie. W ten sposób będzie chroniony przed typowymi uderzeniami lub przypadkowymi upadkami oraz przed zadrapaniami lub zadrapaniami, które zwykle występują podczas przechowywania w plecaku lub torbie, które ocierają się o inne rzeczy.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *