Szalona historia bliźniaków Żeleńskich, którzy uciekli z Ukrainy przy pomocy fałszywego Putina i Kim Dzong-una

Przed 24 lutego Umit Isabev stworzył karierę podobną do kariery ukraińskiego prezydenta Wołodymyra Żeleńskiego. Zasłynął w 2019 roku dzięki niektórym ze swoich zdjęć w moskiewskim metrze, które stały się popularne w mediach społecznościowych. Wkrótce stał się profesjonalnym odtwórcą Zełenskiego. Wywiady i nowe projekty trwały, a on miał nawet wcielić się w rolę ukraińskiego prezydenta w filmie. Ale wszystko się zmieniło po inwazji rosyjskiej. Isabev brał udział w bombardowaniu kolejki, a jego podobieństwo do Żeleńskiego zagrażało jego życiu. Wtedy z pomocą przybyli mu nieoczekiwani przyjaciele.

Neurolodzy, chirurdzy i specjalista od raka tarczycy: medyczne otoczenie towarzyszące Putinowi

Ucz się więcej

41-letni Isabev, pochodzący z Uzbekistanu, mieszkał w Rosji, gdzie przed przeprowadzką na Ukrainę pracował w przemyśle samochodowym. Jego marzeniem jest praca jako aktor i komik równolegle do życia prawdziwego Żeleńskiego, który zagrał w komedii. Grama Niladhari Zanim został prezydentem.

Według Ukraińskiej Unii Mediów Zanim stał się sławny, jego znajomi nazywali go Dmitrij. Ale od 2019 roku cały świat dzwoni do Isabe Zhelensky.

Isabev pracował z rosyjskim filmowcem po tym, jak stał się sławny. Pod koniec kontraktu firma produkcyjna Żeleńskiego zaoferowała mu pracę i mieszkanie w Kijowie.

Kiedy na Ukrainie wybuchła wojna, entuzjastyczna siatka dyplomatyczna została rozbita z równoległego świata, aby pomóc Isabevowi uciec przed bombardowaniem.. Ich historię opowiedzieli bohaterowie w swoich sieciach Wywiad przeprowadził niemieckie mediaTajwańska telewizja Taipei, brytyjski tabloid Gwiazdka dzienna Y Washington PostPośród innych.

Kiedy Żeleński zaczął poprawiać swój ogólny wygląd W filmach wideo i przemówieniach w parlamentach w całej Europie ktoś po drugiej stronie świata myślał o niebezpieczeństwie Isabe. To dobrze znana nazwa platformy dotycząca Howarda X. odtwórca Kim Jong-un Od 2013 roku czasami cierpiał we własnym ciele, aby przyciągnąć uwagę jako przywódca polityczny.

Z Hongkongu napisał wiadomość do Isabaeva: „Musisz się stąd wydostać, bo kto wie, co się stanie, jeśli Rosja złapie bliźniaka Zełenskiego”. Isabev był zaskoczony planem, ale przyjął pomoc: „Była wojna, nie wiem, co robić”. W Kijowie nie kursuje transport publiczny. Dotarcie na stację kolejową było trudne i niebezpieczne, ponieważ wybuchy następowały jedna po drugiej.

Według podwójnych i różnych wywiadów medialnych Jeleńskiego na Facebooku, kilka dni po inwazji rosyjski producent, który go wynajął, zaoferował mu wyjście z kraju i dobrą umowę płacową do pracy na Kremlu, ale odmówił.

Fałszywa Kim Jong-un prosi o pomoc sobowtóra Putina

W tym samym czasie duet północnokoreański dyktator był w kontakcie Steve Polska (nazwa platformy), Obywatel polski znany z solidarności z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Putin od ponad 10 lat występuje w polskich reklamach, filmach i wszelkiego rodzaju wydarzeniach. W tym wideoklip brytyjskiego zespołu Duran Duran. Mimo podobieństwa podszywający się wyjaśnił, co odróżnia go od rosyjskiego przywódcy: „Jesteśmy tacy sami, ale myślimy zupełnie inaczej. Nie musisz zabijać, aby być szanowanym.”

Zebrane jako Strona na Facebooku podszywająca się pod północnokoreański dyktator, Howard X i Steve Poland spotkali się w 2017 roku i wystąpili razem w reklamie swojej wiodącej firmy elektronicznej. Od tego czasu współpracowali przy różnych wydarzeniach. Zaczęli pociągać za sznurki, aby pomóc Isabevowi przekroczyć granicę Polski.

Steve Poland zwrócił się do członka ukraińskiej opozycji, wykorzystując swoją sieć osobistych kontaktów, aby pomóc rozbić Doppelganger Zhelensky’ego 8 marca z jego mieszkania w Kijowie. Po raz pierwszy został przewieziony do schroniska 100 km od stolicy. Ze względu na trudną sytuację w okolicy Putin ukrywał się w tym miejscu do 11 marca, by przy pomocy kontaktów bliźniaków kontynuować podróż samochodem.

Po tygodniowej podróży, ze względu na swój uzbecki naród, udało mu się dotrzeć do posterunku granicznego we Lwowie. W tamtych czasach w pobliżu polskiej granicy panował chaos, gdzie tysiące ludzi szukało schronienia w sąsiednim kraju.

W przeciwieństwie do tysięcy Ukraińców, Umit Isabev mógł wreszcie udać się do Polski 12 marca 2022 roku.

Przekąska dla pokoju

Uzurpator rosyjskiego prezydenta pomógł później Żeleńskiemu w podwójnym osiedleniu się w hotelu w jego rodzinnym Wrocławiu (Polska). Następnie godzinami rozmawiali o swoim życiu, wojnie, sytuacji konfliktowej i stanie negocjacji. Potem wyszli razem napić się. „Bardzo mało do dołączenia, zrobiliśmy to w sekundę”, Polska pisze na swoim Facebooku.

Celem fałszywego Żeleńskiego jest pozostanie na razie w Polsce, podążanie za Żeleńskim i szukanie pracy w tym kraju. Jak powiedziano w Polish Daily Star, Razem chcą używać satyry jako narzędzia wojny. Naśladowca Kim Jong-un ma nadzieję, że trio wkrótce się ponownie zjednoczy.

W tym równoległym świecie Putin i Żeleński są przyjaciółmi: „Widzę go codziennie. Jesteśmy przyjaciółmi – ​​powiedział Putin Washington Post.

Jesteśmy

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.