Szczegółowe opcje graficzne na PS5: 4K, tryb 60 klatek na sekundę, Ray Tracing i nie tylko

prognoza To jedna z największych premier Kwadratowy Enix W 2022 r. planowany na następny dzień 24 maja 2022 Wyłącznie na konsole PlayStation 5 s komputer, ona była Jedna z głównych atrakcji imprezy Z Nagrody gier 2021Wprowadził nową rozgrywkę i ujawnił datę premiery. Teraz twój produkt Ryo Mitsuno Potwierdź nowe szczegóły dotyczące modalności graficznych, które znajdziemy na głównej konsoli Sony.

Może Cię zainteresować:

Forspoken będzie miał trzy tryby graficzne: tryb jakości, tryb wydajności i RT

Forspoken pozwoli graczom wybrać, czy preferują wierność grafiki, czy liczbę klatek na sekundę; Staje się to również powszechne w coraz większej liczbie tytułów nowej generacji. w danych dla Ungeek, produkt potwierdza, że ​​znajdziemy plik Tryb jakości Gdzie będzie można w nim zagrać Rozdzielczość 4K (Ultra HD) A 30 klatek na sekundę; I kolejny telefon tryb wydajności Gdzie rozdzielczość zostanie zmniejszona do 1440 pikseli przy 60 fps.


Wreszcie, Forspoken przyniesie ze sobą tryb zaprojektowany tak, aby uzyskać jak najwięcej korzyści śledzenie promieni, śledzenie promieni w czasie rzeczywistym; Jednak szczegóły dotyczące liczby klatek na sekundę lub tego, jak bardzo (zakładana dynamiczna) rozdzielczość byłaby zagrożona, gdybyśmy aktywowali tę opcję, nie pojawiły się.

Zaleta kontrolera PS5 DualSense: dotykowe sprzężenie zwrotne

Wreszcie reżyser gry, Takeshi Aramaki, potwierdził, że Forspoken wykorzysta unikalne możliwości konsoli PlayStation 5 DualSense, takie jak adaptacyjne wyzwalacze, które będą reagować z różnymi odpornościami w zależności od używanej przez nas magii. Na przykład podczas korzystania z wyzwalaczy adaptacyjnych Dodaliśmy dotykowe sprzężenie zwrotne podczas używania różnych rodzajów magii. Mamy wiele różnych zaklęć magicznych, których możesz używać w grze”, mówi, upewniając się, że zarówno planiści, jak i projektanci zaprojektowali użycie wyzwalaczy z Różnice w odpowiedzi, którą otrzymujesz z pilota Z tymi wszystkimi zaklęciami.

prognoza Następnie trafi do sprzedaży na PS5 i PC 24 maja 2022.

źródło | Ungeek; przez Śruba do gier

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.