Szczegóły wczesnych reakcji mediów na linię Samsung Neo QLED 2021 – Samsung Newsroom Argentina

Na początku tego roku firma Samsung Electronics wprowadziła na rynek linię Neo QLED 2021. Największe punkty sprzedaży biznesowej i konsumenckiej otrzymały już najwyższe wyróżnienia, podkreślając wyjątkową jakość obrazu telewizorów, innowacje audio i aktualizacje wzornicze.

Linia Neo QLED – obejmująca modele 4K i 8K – wprowadza zupełnie nowy rodzaj technologii wyświetlania. Wprowadzenie tej technologii nie tylko podkreśla bogate dziedzictwo inżynieryjne i innowacyjne firmy Samsung, ale także jej zaangażowanie w nowe osiągnięcia w zakresie dostępności i zrównoważonego rozwoju, które na nowo definiują sposób, w jaki konsumenci używają telewizorów w swoich domach.

Uzupełniając doskonałą jakość obrazu, telewizory Samsung Neo QLED są wyposażone w najwyższej jakości konstrukcję Infinity One i funkcję Object Tracking Sound (Objective Monitor Professional Audio), dzięki czemu telewizory wyglądają i brzmią niesamowicie pod każdym kątem. Nowe QLED zawierają również wielokrotnie nagradzany system operacyjny Samsung Tizen, który teraz wprowadza nowe inteligentne funkcje, takie jak Samsung Smart Trainer, ulepszona funkcja Samsung Health i nowe narzędzia poprawiające wrażenia. gry.

Oto kilka pierwszych analiz i reakcji na linię 2021:

„Aktualizacja 64QN90A jest niewyobrażalnie dobra”

Flagowy telewizor QN90A 4K Neo QLED firmy Samsung otrzymał najwyższe wyróżnienia od magazynu Forbes w przeglądzie, w którym podkreślono, w jaki sposób oferuje możliwości przetwarzania w telewizorze prawie 3D szczegółów i wrażeń. gry Z pierwszej linii. Media wskazały, że „nie Aktualizacja 65QN90A niewyobrażalnie dobre, „chwalono” oszałamiające piękno obrazów gier QN65QN90A ”.

„ Pierwsze podejście Samsunga do Mini LED jest hitem dzięki Neo QLED TV ”

TechRadar pochwalił również technologię Neo QLED firmy Samsung, przyznając QN95A pięciogwiazdkową recenzję i tytuł „Wybór redakcji”. W poście napisano: „Pierwsze wejście Samsunga do Mini LED to wielki hit z telewizorem Neo QLED”.

„ Świetna jakość obrazu ”

Firma Techaeris pochwaliła telewizor Samsung QN800A 8K Neo QLED za „niesamowitą jakość obrazu” i inteligentne funkcje. Serwis zauważył, że „Widok wielokrotny jest szczególnie przydatny dla graczy”, ponieważ oferuje użytkownikom nowe sposoby gry na trudnych poziomach, jednocześnie czerpiąc korzyści z pierwszorzędnego przetwarzania i jakości obrazu.

„Małe diody LED w podświetleniu to wszystko, czego Samsung potrzebował do doskonałego zadowolenia z telewizora”.

Video Magazin w swojej recenzji przyznał QN900A 8K Neo QLED firmy Samsung na 966 na 1030 punktów – to najwyższy wynik, jaki port kiedykolwiek uzyskał w kategorii telewizorów. Port zauważył: „Samsung udowadnia raz po raz, że wciąż może osiągnąć wiele dodatkowej jakości dzięki ulepszeniom technicznym i zgrabnym innowacjom – teraz z małymi diodami LED”. Telewizor QN900A zdobył trzy nagrody z wyróżnieniem w kategoriach: tablica referencyjna, innowacja i wzornictwo.

Aby dowiedzieć się więcej o wielokrotnie nagradzanych liniach telewizorów Samsung Neo QLED 8K i 4K z 2021 r., A także o innych pionierskich innowacjach telewizyjnych i dźwiękowych firmy, odwiedź Odwiedź stronę internetową Samsung TV and Audio Products.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *