Szczęście Rogera Martineza pomogło mu rozwiązać jego przyszłość; Już wiesz, gdzie będziesz grał w przyszłym sezonie

Przyszłość napastnika Cartageny, Rogera Martíneza, który przybył do Club América w Meksyku w 2018 roku, wydaje się być rozstrzygnięta; Chociaż wiele mówiło się o jego możliwym odejściu z Las guilas ze względu na konieczność posiadania przez meksykańską drużynę swoich zagranicznych charakterów, szczęście Kolumbijczyka w ostatnich godzinach potoczyłoby się inaczej.

Według lokalnych mediów, które uważnie śledzą wiadomości piłkarskie Manitou, najbardziej reprezentatywna drużyna w tym kraju była zaniepokojona odejściem kolumbijskiego napastnika, Cóż, to był token, który nie działał zgodnie z oczekiwaniami i usuwał z zespołu możliwość zdobycia nowego wzmocnienia kosmitów.

Korzystając z przeceny na koniec roku, Meksykanie próbowali przesunąć Martineza i znaleźć drużynę, która byłaby zainteresowana napastnikiem, ale nie mieli szczęścia, co dało zawodnikowi czas na przekonanie Fernando Ortiza, obecnego trenera niebiesko-kremowych . .

Co się stało, to to Martinez wykorzystał okres przygotowawczy do momentu, gdy argentyński trener zmienił zdanie i pośredniczył przed dyrektywami Tak, aby dali Cartagenie możliwość kontynuowania gry z drużyną Azteków do czerwca przyszłego roku, dnia, w którym wygasa jego kontrakt, a on pozostanie wolnym agentem.

Ale zielone światło dla Martineza oznaczało czerwone światło dla dwóch jego kolegów z drużyny. Będą to środkowi obrońcy Jorge Meri i Bruno Valdez oraz skrzydłowy Leo Suarez, który odpadłby w przyszłym sezonie.

Kolumbijczyk miał na sobie koszulkę reprezentacji narodowej i rozegrał mecze piłki nożnej w Argentynie, Chinach i Hiszpanii, zanim przybył do kraju taco.

Memo Ochoa opuszcza Amerykę i przybywa do Europy

Drużyna meksykańska nie tylko stara się przenieść swoje zagraniczne postacie, ale także próbuje znaleźć kogoś, na kogo mogłaby celować, ponieważ jedna z najbardziej reprezentatywnych osobistości udała się na stary kontynent jako jedna z gwiazd pierwszej ligi.

Bramkarz Mistrzostw Świata Meksyku, Guillermo Memo Ochoa, był jednym z najbardziej regularnych piłkarzy w narodowej koszulce swojego kraju. Jednak w tym ostatnim turnieju nie poszło mu najlepiej, bo jego zespół odpadł w pierwszej fazie po remisie z Polską, przegranej z Argentyną i pokonaniu Arabii Saudyjskiej.

W 3 meczach Ochoa stracił 3 bramki, co nie jest zbyt wysoką liczbą, ponieważ nie mógł uniknąć wcześniejszego powrotu swojej drużyny do kraju. Bramkarz, który triumfował z Club América, jest w absolutnej kadrze swojego kraju od Mistrzostw Świata 2006 w Niemczech i prawdopodobnie tym razem został wyrzucony z najważniejszej imprezy sportowej.

Teraz, kiedy pojawiły się spekulacje na temat jego przyszłości po zakończeniu trasy koncertowej z America MexicoOchoa wraca na Stary Kontynent, region, który już zwiedził i zaznaczył swoją obecność we Francji, Belgii i Hiszpanii..

Teraz będzie grał we włoskiej piłce nożnej i zaoferuje swoje usługi Salernitanie, drużynie, która ledwo zaliczyła cztery sezony w Serie A w tym kraju, z których ostatni to sezon 2021-2022, w którym wywalczył awans. Teraz, w środku mistrzostw, zajmuje miejsce 12, z 17 punktami, 10 ze strefy spadkowej.

Salernitana 1919 USA ogłosiła, że ​​osiągnęła porozumienie z urodzonym w 1985 roku bramkarzem Guillermo Ochoa. Piłkarz związany jest z Grana Club do 30 czerwca 2023 roku Z opcją przedłużenia będzie nosił koszulkę z numerem „13′” – poinformował podmiot w oświadczeniu.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.