Szczęsny: Od parkietu po walkę o Ukrainę i oszukanie Messiego

Szczęsny: Od parkietu po walkę o Ukrainę i oszukanie Messiego

Jeśli mierzysz prawie dwa metry, trudno przejść niezauważonym. Wojciecha Szysnego To znacznie więcej niż gigant, który w środę będzie bronił bramki Polski przeciwko Argentynie (16 godzin dla naszego kraju). jest osobisty Bardzo szczupła postać, która nie ma filtra i kiedy tego dnia „wysyłał” swoją wiadomość do Messiego, mówił to bardzo poważnie.

Chociaż wszyscy studiują kickerów, Pole nawet nie wyszedł ze swojego dramatopisarstwa, by ostrzec, że zamierza znaleźć system do rozszyfrowania Leo. Wychodząc z pojedynku z Argentyną, Chesney zawsze mówi swoim imieniem i nazwiskiem, dając do zrozumienia, że ​​jego ego jest dobre. „Usiadłem z Alissonem, moim następcą jest Buffon… Jestem najlepszy w historiia „, jego analiza była wtedy, gdy światła były już na wierzchu. Bo żeby mówić jak mówić, trzeba dobrze grać. A w Polsce zdali sobie sprawę, że jego charakter przeciwko Arabii Saudyjskiej zadecydował o wygranej.

Chesney obejmuje rzut karny przeciwko Arabii.

Aby dostać się do Juventusu, przeszedł długą drogę. Ponieważ tak naprawdę zdecydował się grać w piłkę nożną w wieku piętnastu lat, następnym krokiem było pójście do akademii Arsenalu. Rok przed debiutem w Premier League miał straszny wypadek na siłowni: stracił równowagę i złamał ciężki drążek, który podnosił w obu przedramionach. Metalowe płytki musiały być włożone w jego ramiona i nadal ma blizny po wypadku. „Mówię, że jeden pochodzi z wojny, a drugi z ukąszenia rekina” – żartuje, odnosząc się do swojego sposobu radzenia sobie z życiem.

Od debiutu w Arsenalu, jeden krok dalej z mniejszą ilością światła w Brentford, a potem skok do Calcio. Najpierw w Rzymie, a dziś w Juve. Ale 32-letni bramkarz nie znalazł się na tej pozycji przez przypadek. Urodzona w Warszawie rodzina Szczęsnych pozycję bramkarza ma we krwi. Ojciec dzisiejszego zawodnika Juventusu był w latach 90. bramkarzem reprezentacji Polski, a jego brat Jan broni w niższych ligach polskiej Guadija Warszawa. Na długo przed całkowitym poświęceniem się piłce nożnej zajął się innymi hobby i sportami. Ze względu na swój energiczny styl był bardzo dobry w rzucaniu oszczepem. Plus, Uprawiała taniec towarzyski: „Czuję się trochę zawstydzona, że ​​teraz o tym mówię, ale to był pierwszy sport, jaki uprawiałam, jeśli można to nazwać sportem. Był wysoki i myślę, że był trochę sztywny, heh”.

Szczęsny został ukarany za te palące zdjęcia.Szczęsny został ukarany za te palące zdjęcia.

Pomiędzy tym nieudanym tancerzem a tym głośnym prezentem, Chesney również wpadł w kłopoty w Arsenalu, kiedy wyciekły jego zdjęcia z paleniem. Pod względem formy zbagatelizował historię i kontynuował swoją wznoszącą się trajektorię. Punktem kulminacyjnym było jednak w tym roku rosyjska inwazja na Ukrainę. Przed potwierdzeniem sankcji sportowych wobec reprezentacji Rosji bramkarz grał agresywnie: „Zobaczmy, czy FIFA ma jaja, by wyeliminować Rosję”.

reprezentacja Polski28-11-2022

Szczęsny obronił rzut karny, ratując Polskę

Jego solidarność z Ukrainą ma bezpośrednie powiązania z jego żoną, modelką i influencerką Mariną. „Moja żona jest Ukrainką, mój syn ma ukraińską krew, wielu moich pracowników jest cudownych. Widząc cierpienie i strach na ich twarzach, myślę, że nie mogę milczeć jak nic” – Putin wypowiedział wojnę wszystkim wartościom za którą stoi Europa, 26 marca musieliśmy grać przeciwko Rosji i choć serce mi pęka, kiedy to piszę, sumienie nie pozwala mi grać. Odmawiam gry przeciwko graczom, którzy reprezentują wartości i zasady Rosji, odmawiam bycia na boisku i słuchania rosyjskiego hymnu.

Cała Polska obejmuje Śzny, czempion z Arabią.Cała Polska obejmuje Śzny, czempion z Arabią.

W wieku 32 lat po raz drugi startuje w Pucharze Świata. W tej chwili jest jedną z postaci w Polsce i zapewnia, że ​​wspólnie z trenerem bramkarzy Juventusu znaleźli sposób na analizę wykonywania rzutów karnych. „Nie mogę się doczekać meczu z Argentyną. Uczę cię, Messi”, Uważa na ten kwaśny ton, który odróżnia go od tajemniczego obrazu samego siebie reszty jego drużyny.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *