Szef kuchni Siriako potrzebuje 3000 euro, aby przywieźć tonę jedzenia dla ukraińskich uchodźców w Polsce

Zwiastun Solidarności promowany przez walenckiego szefa kuchni Siriaco Vicente Do Polski trafi 1 kwietnia W celu dalszego niesienia pomocy humanitarnej uchodźcom dotkniętym wojną na Ukrainie.

Źródło: Syriaco Towers

Aby przeciwdziałać tej podróży, kucharz i jego załoga starają się o dofinansowanie zewnętrzne, aby otrzymać .500 3500, czyli koszt benzyny potrzebnej do transportu ciężarówki do Polski. Obecnie podniósł tylko 500 rupii, ale potwierdzają, że „jesteśmy gotowi wypuścić tę kwotę z naszej kieszeni, żeby jedzenie i tak się nie zepsuło”. Numer konta do pozyskiwania środków to: 3159 0032 93 2387900279.

Ten wysiłek obejmuje rozszerzenie Jedność żywności Rozpoczęło się w marcu, w ramach którego restauracja Los Torres de Siriaco w każdy wtorek rozdaje darmowe menu wszystkim potrzebującym obywatelom Ukrainy w Alborze.

Jak wyjaśnia walencki szef kuchni, pomysł jest taki, żeby raz pojechać do Polski Udało im się wypełnić całą przyczepę Ze zwykłymi produktami gastronomii walenckiej. Wyjadą do miasta Kadovis na wschód od Krakowa w Polsce. Tam będą serwować jedzenie w Górnośląskim Seminarium Duchownym, jednym z punktów pomocy humanitarnej w Polsce.

W ten sposób przyłączą się do użytej akcji Poprzez World Central Kitchen, organizacja pozarządowa szefa kuchni Jose Andres. To przez tzw WCK Relief Kuchnia Znajduje się w Przemyślu, polskim mieście oddalonym o kilka kilometrów od granicy z Ukrainą, które każdego dnia przyjmuje dziesiątki tysięcy uchodźców.

” Pomysł zrobienia dystrybucji Ponad 500 codziennych usług Ze zwykłymi produktami gastronomii walenckiej.” Pomoc zostanie dodana do pomocy, którą robią od tego czasu Światowa kuchnia centralna. Przyczyniły się do tego różne firmy l’Horta, współpracując z Vicente Siriaco, aby uzupełnić swój piasek produktami takimi jak pomarańcze, regularne desery, horsata czy warzywa. Na ogół są Te produkty pakowane są po 26 palet Oraz surowce, które stanowią około 1 tony żywności.

Oprócz dystrybucji żywności w tym klasztorze, więcej Szacuje się, że zostanie dostarczonych kolejne 1000 dziennych menu Kilka vanów odjedzie w różne części miasta, które jest schronieniem dla obywateli Ukrainy. Główny dworzec kolejowy w Katowicach jest podobny do takich miejsc, jak siedziba arcybiskupów tego samego miasta w Corridas.

Wypróbuj #Kucharze dla Ukrainy

Bomby spadają dzień i noc, a miliony Ukraińców nieustannie uciekają z kraju lub przemieszczają się na zachód do Lwowa. W zamian Centralna Kuchnia Świata Inicjatywa #ChefsForUkraine szybko się rozwija Dystrybuuj żywność, w tym dania gorące i świeże, w pięciu krajach.

Właśnie otworzyli kuchnię i hurtownię żywności w PolsceNa granicy z Ukrainą Mają też kilka aktywnych magazynów w LV Ciężarówki przewożą żywność na wschód od takich miast jak Odessa czy Mikołajów. Wspomagają catering wielu restauracji w ukraińskich miastach, m.in. w Charkowie i Kijowie.

Nowy WCK Relief Kuchnia Znajduje się w Przemyślu, polskim mieście oddalonym o kilka kilometrów od granicy z Ukrainą, które każdego dnia przyjmuje dziesiątki tysięcy uchodźców. Z tej kuchni Twój zespół może się wspinać i gotować 100 000 posiłków dziennie Używa 12 dużych patelni bela i 12 dużych piekarników.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.