Szefowie „Jestem gwiazdą” ustawiają polski zamek na międzynarodowych pokazach

Szefowie „Jestem gwiazdą” ustawiają polski zamek na międzynarodowych pokazach. Zdjęcie: Twitter

Szefowie „Jestem gwiazdą” ustawiają polski zamek na międzynarodowe edycje programu

Po niewątpliwym sukcesie ostatniej serii, od dżungli Australii po pałac w północnej Walii, szefowie „Jestem gwiazdą” odkryli, że zamek w Polsce jest używany do filmowania wersji międzynarodowych. Spektakl, który był już produkowany w 10 krajach, w tym w Indiach, Danii, Niemczech i Australii.

Ze względu na ograniczenia podróży wirusa koronowego twórcy ITV zamienili Zamek Krich w scenerię ostatniej serii, a szefowie zagranicznych firm telewizyjnych byli pod takim wrażeniem, że teraz chcą to zrobić, lokalizacja polskiego zamku jest utrzymywana w tajemnicy, ale najwyraźniej oba kraje już chcą gościć tam swoją wersję programu.

Dame Carolyn McCall, dyrektor generalny ITV Wcześniej w tym tygodniu powiedział: „Jeśli możemy wrócić do Australii – ten program ma być w Australii – zrobimy to samo. Inaczej mamy dobry plan, bo już raz to zrobiliśmy w forcie ”.

Wieloletni gospodarze programu Mercury i grudzień powiedzieli wcześniej, że nie będą mieli problemu, jeśli kolejna seria odbędzie się ponownie w Północnej Walii, mówiąc: „Z przyjemnością tam wrócimy. Umysł, stracimy światło słoneczne ”.

Chociaż lokalizacja następnej serii nie została jeszcze ustalona, ​​zespół produkcyjny wciąż zmaga się z przygotowaniem kolejnego spotkania celebrytów. Słońce.

_______________________________________________________

Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie tego artykułu „Jestem gwiazdą”. Pracodawcy rozmieszczają polską fortecę na imprezy międzynarodowe ”.

Więcej UK Daily News, Spanish Daily News i Global News, Odwiedź stronę główną Euro Weekly News.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *