Szermierka ożywia sport po przyjęciu rosyjskich i białoruskich sportowców

Szermierka ożywia sport po przyjęciu rosyjskich i białoruskich sportowców

Jak to miało miejsce wcześniej w roku z boksu, Międzynarodowa Federacja Szermiercza (FIE) Decyzją zezwalającą wywołała silne reakcje w sporcie międzynarodowym Z powrotem na swoje zawody Rosjanie i Białorusiniktóry jest środkiem obowiązującym od drugiej połowy kwietnia.

Natychmiastową reakcją była rezygnacja NiemcyI Szwecja I Finlandia W przypadku organizacji obu konkursów oczekuje się podobnego trybu postępowania Polskaw którym środek wchodzi w życie. Przed decyzją FIE, Poznań miał wystąpić Mistrzostwa Świata w następnym miesiącu.

W tej chwili nie potwierdzono, czy kraj europejski będzie nadal miejscem imprezy sportowej.

W tamtym czasie tak było Ukraińska Federacja ogłosili to nie weźmie udziału W zawodach w zawodach, w których biorą udział szermierze Rosjapaństwo najeźdźcy Ukrainai jego sojusznik Białoruś.

Szefem FIE jest oligarcha Aliszer Usmanow, choć zawiesił pracę po tym, jak był jednym z biznesmenów wyznaczonych przez Unię Europejską do inwazji na Ukrainę. grecki Emmanuela Katsiadakisa Stanowisko to jest czasowe.

Za jego mandatu zwołano nadzwyczajny kongres FIE Ostatnio uzgodnione 10 marca przemożnie Ponowne przyjęcie W zawodach szermierczych dla sportowców indywidualnych i drużynowych, sędziów i menadżerów z obu krajów.

Pierwszym konkursem, w którym będę mógł wziąć udział, będzie konkurs PolskaKraj sąsiadujący z Ukrainą również wystąpi w czerwcu III Igrzyska Europejskie. Ani Rosjanie, ani Białorusini nie wezmą udziału w tej desygnacji, mimo że Federacja Kontynentalnych Komitetów Olimpijskich (COE) obsługuje rozdzielczość Międzynarodowy Komitet Olimpijski Aby zbadać ich przywrócenie jako neutralnych.

federacje kontynentalne Azja Oparte na Afryka Oni już głosowali na rzecz readmisji. Rzeczywiście, włączenie Rosjan i Białorusinów do Igrzyska Azjatyckie Wrzesień w Hangzhou (Chiny) jest jedną z metod badanych w celu ułatwienia jego klasyfikacji Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024jeśli zostanie zatwierdzony przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski.

Od zeszłego czwartku toczą się spory Nowe Delhi the Mistrzostwa Świata Kobiet w Boksie, w którym uczestniczą Rosjanie i Białorusini. Podobnie jak Federacja Szermierka, Federacja Bokserska jest również kierowana przez Rossiego. Omar Karimlew.

stany jak UkrainaI Zjednoczone państwoI Brytania I Irlandia Zrezygnowali z zawodów w ramach protestu.

Tę walkę podjął szef Niemieckiego Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego Tomasza Bachaznany kilkakrotnie jako ślepy zaułek, był badany w zeszłym tygodniu przez nowy Komitet doradczy Władze Olimpijskie ds prawa człowiekaktóry spotkał się po raz pierwszy.

Ta grupa zadaniowa miała okazję „wysłuchać opinii”. Specjalny sprawozdawca ONZ ds. Praw kulturalnych o Umieszczenie sportowców z paszportem rosyjskim lub białoruskim W kontekście nielegalnej wojny, którą Rosja prowadzi z Ukrainą”.

(z informacji z EFE)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *