Szewczenko wręcza bransoletkę Ukrainy Lewandowskiemu na Mistrzostwach Świata

Andriej Szewczenko45-letni ukraiński legenda futbolu i były trener został przekazany do swojego kraju Robert Lewandowski Odznaka kapitana w kolorach Ukraina Poprosiła go, aby założył go na Mistrzostwa Świata w Katarze, które odbywają się między 20 listopada a 18 grudnia. Były napastnik Dynamo Kijów, Mediolan i Chelsea Tak wyraził swoją wdzięczność i wdzięczność rodaków rotmistrzowi Polska Aby go wesprzeć i wesprzeć jego kraj po rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

napastnik FCB W zeszłym sezonie w jednym z meczów jako kapitan nosił opaskę kapitana Ukrainy BayernObraz rozprzestrzenił się na całym świecie. Była to pierwsza sobota po rosyjskim ataku na Ukrainę, w Eintracht Frankfurt – Bayern Z Bundesligi grał 26 lutego. „Świat nie może zaakceptować tego, co się tam dzieje. Mam nadzieję, że cały świat poprze Ukrainę” – powiedział wtedy.

Lewandowski, z odznaką Ukrainy w Eintracht Bayern na F-26

Bayern

Ponadto przeciwstawił się konfrontacji z Rosją w marcu następującym stwierdzeniem: „Wszystko, co piękne w sporcie, jest sprzeczne z tym, co niesie wojna. Dla wszystkich ceniących wolność i pokój jest to chwila solidarności z ofiarami agresji militarnej na Ukrainę Jako kapitan reprezentacji narodowej PolskaPorozmawiam o meczu z kolegami z drużyny Rosja Wypracować wspólne stanowisko w tej sprawie i jak najszybciej przekazać je Prezesowi PZPN.

„Ta bransoletka symbolizuje dla mnie wiele uczuć związanych z moim krajem. Dziękuję Tobie i całemu narodowi polskiemu za wsparcie moich rodaków” – wyjaśnił. Shivchinho Bransoleta została umieszczona na ramieniu napastnika Barcelony.

Szewczenko i Lewandowski z bransoletką

Szewczenko i Lewandowski z bransoletką

Polska

Odpowiedział: „Wolność jest jednym z najważniejszych praw. To naturalne, że wspieram cię i jestem po twojej stronie”. Lewandowski Przemawianie przed mediami, które miały miejsce w ogrodzie Stadion Narodowy w WarszawieCzwartkowe miejsce między Polską a Holandią dla Europejskiej Ligi Narodów.

Następnie w mediach społecznościowych „Lewy” Oceń spotkanie z ’Ona idzie’: „Miło było cię poznać! To byłby zaszczyt nosić tę kapitańską opaskę w barwach Ukrainy na mundialu.”

Przeczytaj także

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.