Szok w prasie sportowej: zmarł 38-letni sprawozdawca Sebastien Bordomingo

Sebastien Bordomingo urodził się w La Pampa 38 lat temu

Sebastien Bordomingo zmarł w niedzielę rano w swoim domuW przededniu finału mistrzostw świata w Katarze 2022 miał zaledwie 38 lat. Był reporterem sportowym i dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, relacjonował mecze mistrzostw świata z kraju. Jego śmierć, o której ogłoszono po tym, jak Argentyna została mistrzem świata, wywołała poruszenie w krajowej prasie sportowej. Wyrazy współczucia dla rodziny i głosy ludzi, którzy z nim pracowali i żegnali się z nim w zdumieniu i zdumieniu w mediach społecznościowych mieszały się z entuzjazmem argentyńskiego mistrza.

Bordomingo urodził się w La Pampa Przybył do Buenos Aires z marzeniami o zostaniu reporterem piłkarskim. Ucieleśniłem to. Był profesorem dziennikarstwa sportowego na Universidad Abierta Interamericana, gdzie pracował Radio kontynentalne Wraz z Victorem Hugo Moralesem był pracownikiem Grupa MediPro Aby transmitować mistrzostwa kontynentalne, a obecnie obejmuje mistrzostwa świata w Katarze radio sieciowe Z Gustavo Lopezem iw programie dziwniejsze rzeczy, Prowadzony przez Clarę Marinho. A w swoim najnowszym poście na swoim koncie na Instagramie poinformował, że dołączył do ekipy relacjonującej pojedynek Argentyny z Polską, na ostatnią randkę regionu grupy.

Okazuje się, że powiedział, że źle się czuje. Przyczyna jego śmierci i dokładny czas jego śmierci są nadal nieznane., ale byłoby to między świtem a niedzielnym rankiem, po tym, jak zadeklarował pewien dyskomfort. Pozostaje czekać na wyniki sekcji zwłok, aby poznać przyczyny jego fizycznego odejścia.

W sieciach społecznościowych, zwłaszcza na Twitterze, wielu jego kolegów opłakiwało stratę. „Doniesienie o śmierci Sebastiena Bordomingo łamie mi ducha. Miałem 34 lata, to nie ma sensu. Jeden z najlepszych ludzi na ziemi i wielki profesjonalista. Nasze uściski i nasze serca kierują się do twojego partnera i rodziny. Jesteśmy naprawdę oszukani” – napisała platforma sprawozdawcy na swoich portalach społecznościowych obok zdjęcia ze słynnym sprawozdawcą i dziennikarzem Osvaldo „Turco” Webe, który zmarł 13 sierpnia 2020 r.

„Niewytłumaczalny smutek. Nagła śmierć naszego drogiego kolegi, 34-letniego Sebastiena Bordomingo. Iluzje, marzenia i przyszłość, zniszczone przez bardzo okrutny los. RIP Dear Spa” za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, słynnej historii Waltera Nelsona.

Media społecznościowe zalały wiadomości z kondolencjami od jego kolegów po śmierci Sebastiena Bordomingo
Media społecznościowe zalały wiadomości z kondolencjami od jego kolegów po śmierci Sebastiena Bordomingo

Z przykrością informujemy o tej wiadomości To łamie nasze duchy w środku. Młody, pracowity, profesjonalny i świetnie komunikujący się ze swoimi uczniami. Żegnaj, Sebastianie! to słowa Wyższej Szkoły Dziennikarskiej im. Jose R. Lópeza Pajaro, powiązanej z Kołem Dziennikarzy Sportowych, w której 34-latek prowadził zajęcia z dziennikarstwa telewizyjnego.

Claudia Marino wykorzystała swoje portale społecznościowe, aby pożegnać się ze swoim partnerem: „Mogę powiedzieć, że byłam bardzo szczęśliwa z powodu wspaniale osiągniętego mistrzostwa świata. Ale wszystko zostało fatalnie zaciemnione przez śmierć 34-letniego Sebastiena Bordomingo, który był członkiem Wszystko jest jasne w sieć. Nie zapomnimy o Tobie”.

Jak napisał inny nadawca, Sergio Kanevsky: „Z głębokim bólem i niedowierzaniem odsyłam Sebastiena Bordomingo. 34 lata, Klejnot Koinuma. Mierz dużo bólu, bo strata tyleż przedwczesna, co niewiarygodna. Pojedzie do nieba na traktorze, aby wołać, aby nas uszczęśliwić, tak jak to czynił za życia. Bękarcie losu, zabierz cię do Siby”.

Ostatnią rzeczą, o której wspominał w swoich kontach osobistych, była informacja, zapowiedź meczu, który zadecyduje o losach drużyny Lionela Scaloniego na mundialu w Katarze: „Argentyna rozegra finałowy mecz mundialu z Francją w niedzielę o godz. 12 w południe. Lucille. Katar 2022 ma wszystko, drużynę narodową, osobowość, grę, osobowość, cel i wszystkich graczy, którzy oddają życie za to samo marzenie. Argentyna idziemy ze wszystkim.

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.