„Szpieg” El Tri dla Scoponi, Polska – David Medrano

Materiał specjalny

Norberto Scoponi został wyznaczony przez Tatę Martino na swojego obserwatora do śledzenia Polski iz tego powodu asystent pojedzie do Warszawy i Cardiff we wrześniu w terminach FIFA, aby przyjrzeć się Polakom w meczach z Holandią i Walią. Ostatnie mecze Europejczyków przed zmierzeniem się z Meksykiem w 2022 roku w Katarze. Ze swojej strony, Gustavo Desotti, nowy członek grupy zadaniowej Martino, udaje się do Murcji w Hiszpanii, aby uważnie śledzić arabską drużynę narodową, która w meczu FIFA dorównuje Ekwadorowi. A w tym mieście Ameryka.

Propozycja bez rezultatów

Kiedy Christian Brakernik mianował Mauro Kerka trenerem Queretaro, plan wydawał się bardzo ryzykowny, ponieważ „Tank” nigdy nie grał w pierwszej lidze, a jego praca polegała na podstawowej obronie i sprawiedliwości, gdzie jego zespoły trenerskie słynęły z dobrej gry. Propozycja Kerka z Gallosem jest interesująca, a drużyna Querétaro zmierzyła się ze wszystkimi rywalami dla Ciebie, ale to nie wystarczyło, aby wygrać jeden mecz i osiągnął 41 kolejnych meczów bez wygranej jako gość. Okazją, kiedy to zrobili, był 16 lutego 2020 roku przeciwko Necaxa w Aguascalientes.

nadzieja

Juan Reynoso zaprosił trzech Meksykanów do swojego zespołu treningowego z peruwiańską drużyną narodową. Pierwszy to Joaquin Velasquez, którego trener chce zostać jego pierwszym asystentem; Drugi „Suleta” Luis Orozco będzie trzecim asystentem, a trzecim Sergio Fentanes, który kiedyś uważany był za zawodowca, Fentanes jest bratem trenera Eduardo Santosa i pracował już w kilku zespołach. Wraz z Velázquezem i Orozco, Reynoso pracował z nimi w Cruz Azul i dlatego chce włączyć ich do swojej siły roboczej.

Możesz być także zainteresowany: PUEBLA VS PUMY DO ROZGRYWANIA 23 WRZEŚNIA

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.