Sztuczna inteligencja wybrała 11 najlepszych w światowym futbolu, zgadzacie się? – Równik metra

Sztuczna inteligencja wybrała 11 najlepszych w światowym futbolu, zgadzacie się?  – Równik metra

Sztuczna inteligencja stała się popularna w ostatnich miesiącach i jest wykorzystywana przez wiele celebrytów Zacznij symulować ich zdjęcia, a wyniki są imponujące. Tak jest w świecie futbolu, gdzie przeprowadzili symulację, aby wyłonić najlepszą jedenastkę w historii światowego futbolu.

Proces ten przeprowadzono za pomocą czat gptI Program specjalizujący się w sztucznej inteligencji Naśladuje wszystko, o co go poprosisz, od zwierząt 3D po kontrowersyjne obrazy. w tym znaczeniu, Mundo Deportivo przeprowadziło symulację, aby wyłonić najlepszą jedenastkę światowego futbolu i taki był wynik.

Ale, Metro w Ekwadorze Nie był usatysfakcjonowany i zadał swoje pytanie, zwracając podobny wynik, ale z bardziej nowoczesnymi nazwami. Polecane na liście utworzonej za pomocą ChatGPT Lew Jaszyn w bramce; Paolo Maldini, Franz Beckenbauer i Sergio Ramos w obronie; Xavi Hernandez, Zinedine Zidane, Juha Cruyff i Diego Armando Maradona w środku pola; Cristiano Ronaldo, Lionel Messi i Pele z przodu.

Bez wątpienia interesująca lista, która budzi kontrowersje, jednak wszystkie te nazwiska to kilku graczy, którzy osiągnęli chwałę ze swoimi klubami i reprezentacjami na całym świecie.

A co ze współczesną piłką nożną?

Sztuczna inteligencja została również poproszona o zidentyfikowanie obecnych 11 graczy, którzy tworzyliby 11 najlepszych graczy na świecie.gdzie się nie pojawia Erlinga HallandaNajlepszy strzelec Europy. Oto 11, które wybrał:

Jan Oblak (Słowenia); Trent Alexander-Arnold (Anglia), Virgil van Dijk (Holandia), Sergio Ramos (Hiszpania), Alphonso Davies (Kanada); N’Golo Kante (Francja), Kevin De Bruyne (Belgia), Lionel Messi (Argentyna); Robert Lewandowski (Polska), Kylian Mbappe (Francja) i Cristiano Ronaldo (Portugalia).

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *