Szwecja: Gdzie oglądać Eurocup w telewizji?

W najbliższy poniedziałek 14 czerwca 2021 r. na stadionie Estadio la Cartouza w Sewilli drużyny Hiszpanii i Szwecji zmierzą się w kolejnym emocjonującym meczu Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, drużynowej pod tym względem fazie – Dzień 1.

To męski debiut Louisa Enrique w turnieju Czerwony Jest to bardzo stresujące i po doświadczeniu kilku pozytywów w ostatnich dniach skupienia będzie śledzone przez szkło powiększające.

Obie drużyny będą skakać na trawie, mając na celu wyłącznie awans do najwyższych europejskich zawodów pięknej gry między narodami. Wymiana emocji. Remis w meczu piłki nożnej pomiędzy dwoma krajami to 3 zwycięstwa Hiszpanii i 1 zwycięstwo Szwecji oraz 1 remis. Poprzednie liczby są bezużyteczne podczas toczenia piłki na stadionie Estadio La Corduza. Drużyny ze Słowacji, Szwecji, Polski i Hiszpanii będą walczyć o awans do grupy E, która jest ustrukturyzowana.

Niepewna prognoza

Pozytywy doświadczane przez Hiszpanię pozostawiają ich wyniki w powietrzu

Reprezentacja pod wodzą trenera Luisa Enrique przyjeżdża na spotkanie jak zagadka po ostatnim zamieszaniu. Ze swojej strony uczniowie trenerki Jane Anderson będą dążyć do pokonania rywala z Victorem Lindelofem jako głównym argumentem za podjęciem decyzji o walce.

W tym kontekście mecz pomiędzy dwoma zespołami można oglądać w Telesinko już o 21:00. Dodatkowo można to śledzić bezpośrednio online na stronie internetowej Awangarda. David Villa jest najlepszym strzelcem wszech czasów reprezentacji Hiszpanii z 59 golami.

Luis Enrique, hiszpański trener

Pablo Garcia HANDOUT / EFE

Jeśli chodzi o czapki, nieobecny Sergio Ramos jest zawodnikiem, który nosił hiszpańską koszulkę w łącznie 175 meczach. Najlepszym strzelcem Szwecji jest Sladen Ibrahimovic z 61 punktami oraz Anders Svensson, najbardziej płodny obrońca kraju z 147 przejazdami.

Po raz pierwszy w historii rywalizacji między narodami Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej odbędą się w 11 miastach (Rzym, Baku, Kopenhaga, Amsterdam, Bukareszt, Sankt Petersburg, Londyn, Glasgow, Sewilla, Budapeszt i Monachium).


Przeczytaj to też

Wersja robocza

Mam nadzieję, że Eurocopa Cup zobaczy, czy pojawi się nowy mistrz

Półfinały i finał zostaną rozegrane na stadionie Wembley w stolicy Anglii.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *