Szwecja – Polska: harmonogram i gdzie oglądać mecz Grupa F.

Eurokopia prowadzi swój kurs i to Środa 23 czerwcaZmierzą swoje siły w Stadion Krestovsky Stadium
Szwecja s PolskaW meczu odpowiadającym F. Grupy – dzień trzeci mistrzostwo.

Szwecja wchodzi do meczu po zmierzeniu się ze Słowacją i Hiszpanią, podczas gdy Polska rozegrała ostatnie mecze Pucharu Europy z Hiszpanią i Słowacją. Po meczu z Polską Szwecja zagra z Ukrainą.

Szwecja – Polska

Data, godzina i gdzie oglądać Szwecja – Polska na żywo w telewizji

Przed rozpoczęciem meczu na stadionie Krestovsky, Szwecja zająć Centrum numer 1 w klasyfikacji Pucharu Europy z 7 punktami, natomiast Polska zająć Centrum numer 4 Z tabeli z 1 pkt. Wygrana, remis lub przegrana określą najbliższą przyszłość obu drużyn w mistrzostwach Europy. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.
(ZDF, SZAL).

Do tej pory w Pucharze Europy Szwecja ma kredyt 4 cele dlai 2 Dopasuj cele Oznacza to 2 zwycięstwa, 1 remis i 0 przegranych. Polska przystąpiła do meczu po zdobyciu 4 bramek i straceniu 6, co dało 0 zwycięstwie, remis i 2 przegrane.

Do tej pory w turnieju Szwecja miała 2 zwycięstwa, 0 remisów i 0 porażek u siebie, podczas gdy Polska ma 0 zwycięstw, 1 remis i 1 porażkę na wyjeździe.

Szwecja – Polska

Sędzią meczu będzie Oliver M.

Strona internetowa La Vanguardia będzie również dostarczać na żywo wszystkie wiadomości z meczu, minuta po minucie, po pierwszym gwizdku. Sprawdź tutaj pozostałe mecze Dnia Mistrzostw Europy, kalendarz szwedzki, kalendarz Polski oraz statystyki Mistrzostw Europy. Możesz również sprawdzić ocenę Eurocup.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *