Szybko pozbądź się tłuszczu z brzucha – po prostu przestań jeść tego typu jedzenie

Szybko pozbądź się tłuszczu z brzucha – po prostu przestań jeść tego typu jedzenie

zdatność

Utrata wagi może być trudna, ale zdaniem ekspertów istnieje jeden prosty sposób rozpoczęcia tego procesu: pozbędziesz się niechcianego tłuszczu z brzucha i poczujesz się lepiej w ciągu zaledwie kilku dni.

Jest tylko jeden problem — ten prosty sposób polega na zaprzestaniu jedzenia określonego rodzaju jedzenia, od którego uzależnieni są Amerykanie, często z konieczności, ze względu na harmonogram pracy, który często nie pozwala na spędzanie czasu w domu w kuchni podczas przygotowywania posiłków z książki kucharskiej poświęconej diecie śródziemnomorskiej.

Jednakże — postaraj się ograniczyć to zwiotczałe paliwo, radzi jeden ze specjalistów od odchudzania i zastąp zdrowsze alternatywy, a będziesz zdumiony, co można osiągnąć — szczególnie w zauważalnie twardym obszarze brzucha, gdzie tłuszcz łatwo się gromadzi i często gromadzi dłużej, niż ktokolwiek z nas by chciał.

Tłuszcz na brzuchu łatwo gromadzi się i trudno się go pozbyć, ale ten prosty ruch może być rozwiązaniem. Tatiana – Stock.adobe.com

Lucy Jones jest dietetyczką i dyrektorem klinicznym w Oviva, brytyjskiej firmie świadczącej usługi kontroli wagi. Wyjaśniła Gwiazda Dzienna Jedzenie mniejszej ilości „rafinowanych węglowodanów” może pomóc w walce ze wzdęciami – wojnie, którą warto stoczyć, biorąc pod uwagę szkody, jakie tłuszcz żołądkowy może wyrządzić narządom wewnętrznym, nie wspominając o tym, jak zwiększa ryzyko problemów z sercem. Cukrzyca i nie tylko.

„Ukierunkowanie konkretnych obszarów ciała jest trudne, ale istnieją pewne dowody z badań takich jak Framlingham Heart Study, że spożywanie mniejszej ilości cukru i rafinowanych węglowodanów – i zastąpienie ich produktami pełnoziarnistymi – może pomóc w redukcji większej ilości tłuszczu z brzucha” – powiedziała Jones.

Oznacza to rezygnację ze zwykłego talerza spaghetti lub włoskiej kanapki w białej bułce i zastąpienie wersji pełnoziarnistych – na przykład makaronu pełnoziarnistego i ciemnego chleba na zakwasie. Zdrowe na pewno, ale może również pomóc w procesie odchudzania.

Zamiast zwykłego białego pieczywa sięgnij po pieczywo pszenne, żytnie, Pumpernikiel lub inne ciemne pieczywo. Lisa870 – Stock.adobe.com
Zastąp zwykłe spaghetti pełnymi ziarnami i zobacz różnicę, jaką może zrobić, powiedział jeden z ekspertów. Markusa Schroedera – Stock.adobe.com

Badanie opublikowane w American Journal of Clinical Nutrition, w którym porównano grupę osób jedzących produkty pełnoziarniste z osobami, które nie jedli żadnych produktów zbożowych, wykazało, że podczas gdy osoby jedzące rafinowane węglowodany straciły nieco więcej na wadze, osoby jedzące produkty pełnoziarniste były w stanie schudnąć „znacznie więcej”. ich tłuszczu.Brzuch. – podała gazeta „Mirror”.

Załaduj więcej…
https://nypost.com/2024/02/24/lifestyle/lose-belly-fat-fast-just-stop-eating-this-one-type-of-food/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site 20% przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *