Ta aplikacja pokazuje Cię w czasie rzeczywistym

Ta aplikacja pokazuje Cię w czasie rzeczywistym

Zapewne wielu z Was chce wiedzieć Jaka jest dokładna prędkość ładowania telefonu komórkowego Ale nie chcesz do tego kupować konkretnego gniazdka. Te dane są szczególnie ważne Aby dowiedzieć się dokładnie, czy ładowarka ładuje się tak szybko, jak obiecał producent Ale na szczęście będziemy mogli się o tym przekonać w bardzo prosty sposób.

W tym poście porozmawiamy o tym elektronJest to całkowicie darmowa aplikacja, z której można pobrać Sklep Google Play I pomoże ci poznać wiele informacji na temat bateria Z telefonu komórkowego, a wśród jego opcji jest opcja Uzyskaj informacje o procesie wysyłki To jest bardzo użyteczne.

Skąd wiesz, czy ładowarka ładuje się z prędkością podaną przez producenta

W naszym przypadku do wykonania tego testu użyjemy a MAŁE F4 Z jego oficjalną ładowarką 67 watów. Musisz wziąć to pod uwagę Maksymalna prędkość ładowania zostanie osiągnięta, ponieważ bateria ma bardzo niski procentJeśli masz więcej niż 60 lub 70%, będzie ładować się wolniej, aby utrzymać baterię w jak najlepszym stanie.

Poza tym najciekawsze jest to Ta aplikacja pokazuje nam te informacje w czasie rzeczywistymi z łatwością będziemy mogli zobaczyć, jak zmienia się moc ładowania wraz ze wzrostem procentowego naładowania baterii, a nawet możemy zobaczyć, ile mAh ładowaliśmy przez cały czas.

Aby było jasne, zostawiamy Cię poniżej ze sposobem, aby zobaczyć wszystkie te dane w czasie rzeczywistym, ze względu na to Będziesz musiał wykonać następujące kroki:

Ładowanie Xiaomi

  • Po zainstalowaniu Electron na telefonie Xiaomi otwórz aplikację

  • Teraz w dolnym menu dotknij ikony błyskawicy i podłącz telefon do ładowarki, o której chcesz poznać informacje

  • Jak widać, w sekcji „Prędkość ładowania” przez cały czas możesz zobaczyć, z jaką mocą ładuje się Twój smartfon

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *