Ta gra akcji i platformówka, stworzona przez Mega Mana, jest inspirowana niebieskim robotem i za kilka dni opuści PlayStation Plus

Ta gra akcji i platformówka, stworzona przez Mega Mana, jest inspirowana niebieskim robotem i za kilka dni opuści PlayStation Plus

liczba gier wideo Zniknie z PlayStation Plus 16 maja To dość duża sprawa, ponieważ ponad 30 tytułów nie będzie dostępnych w ciągu kilku dni, Mighty No. Ta decyzja wpłynie na 9 innych tytułów.

Masz więc nieco ponad tydzień na pobranie i cieszenie się tym tytułem, chociaż będziesz musiał go subskrybować PlayStation Plus Extra lub Premium aby uzyskać do niego dostęp Sklep PS. Ponadto, w ciągu jednego lub dwóch popołudni, masz mnóstwo czasu na zabawę.

Ci, którzy kochają gry Mega człowiek Nie mogą tego zignorować, ponieważ jego rozgrywka i przeznaczenie są podobne do gier z sagi Capcom. W której będziesz kontrolować Becka, robota odpornego na wirusa, który powoduje, że mechaniczne istoty na świecie stają się złe.

Zauważono, że Keiji Inafunewspółtwórca słynnego niebieskiego robota, stoi za tym wszystkim, ponieważ poziomy sprawiają wrażenie żywcem wyjętych z gry Mega Man, z elementami akcji i platformówek. dziesiątki etapów. Za każdym razem, gdy jeden z ostatnich bossów zostanie pokonany, otrzymasz nowe umiejętności, które uczynią Becka potężniejszym.

Z drugiej strony, jeśli chcesz więcej, ma kilka dodatkowych trybów gry, w tym Nowa Gra + z dwoma nowymi poziomami trudności, tryb Wyzwania z misjami do ukończenia, kolejny tryb Boss Rush, aby zmierzyć się ze wszystkimi końcowymi bossami jeden po drugim, a nawet tryb wieloosobowy Aby dzielić się wrażeniami z kimś innym.

W ExtraLife | Co stało się z klasycznym Mega Manem, niebieskim robotem firmy Capcom i jedną z najbardziej legendarnych postaci w grach wideo

Zobacz wszystkie recenzje na https://www.vidaextra.com


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *