Ta kieszonkowa drukarka jest idealnym uzupełnieniem Twojego smartfona | technologia

Mówiliśmy już raz o renesansie aparatów natychmiastowych, tej małej „polaroidowej” rolce, którą Fuji tak pięknie wykonała dzięki swojej kolekcji fotografii Instax.

To przyjemność móc uwiecznić scenę i natychmiast dostarczyć obraz uczestnikom. Smartfony są jednak o krok od pełnienia tej funkcji, a Fuji wyraźnie zauważyło brak w naszym życiu drukarki kieszonkowej.

W związku z tym firma oferuje Drukarka FUJIFILM instax mini Link 2 do smartfonówktóry trafił do sklepów mniej więcej w zeszłym miesiącu, stał się już dla wielu idealnym prezentem własnoręcznie wykonanym, aby w pełni cieszyć się tego lata.

on jest Instax Mini Link 2 Jest to kompaktowa i lekka drukarka; Jego jedynym zadaniem jest drukowanie zdjęć, które otrzymuje przez Bluetooth, zadanie, które z powodzeniem wykonuje w nie więcej niż 15 sekund. Gadżet umożliwia ciągłe drukowanie i może wydrukować około 100 ujęć przy jednym naładowaniu baterii.

Podobnie jak poprzednie drukarki Fuji, to instax mini link 2 aplikacja Posiada różne wzory ramek, które można nałożyć na wybrane zdjęcie, aby uzyskać niepowtarzalną typografię. Użytkownicy mogą wybrać jeden z dwóch trybów koloru zdjęć: tryb instax bogaty w celu zwiększenia głębi i popu oraz tryb instax-natural zapewniający bardziej naturalny wygląd.

Zdjęcia można również ulepszać za pomocą filtrów artystycznych lub dostosowując jasność, kontrast i nasycenie za pomocą aplikacji na smartfonie, a nawet łącząc do ośmiu zdjęć w jeden kolaż jako wydruk.

Oprócz tego, że jest idealnym uzupełnieniem Twojego smartfona, Instax Mini Link 2 Jest również kompatybilny z bezlusterkowym aparatem cyfrowym FUJIFILM X-S10, dzięki czemu fotografowie mogą wysyłać swoje zdjęcia bezpośrednio z aparatu do drukarki.

Jak wiecie, wydruki są kupowane w kasetach po 10, a Fuji wykorzystuje równanie, aby dodać nowy projekt: Instax mini Spray ArtPosiada tęczowy wzór graffiti, który odbija światło.

Nowa drukarka pojawia się w sklepach w trzech kolorach: miękkim różu (różowy), glinianej bieli (biały) i gwiezdnym błękicie (niebieski). Jej cena detaliczna to 129,99 euro. Z kolei wkłady kosztują 11,90 euro, a do wyboru są dziesiątki różnych opon.

Jak widać instax Mini Link 2 to fantazyjna fanaberia dla każdego, kto ma w życiu określoną aktywność społeczną i chce dodać ten „żeton” w postaci fizycznej do wszystkich prezentów, które bardzo motywują i dają dużo zabawy ( z tego powodu wesela zawsze mają fotobudkę).

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *