Ta klawiatura dla graczy może odtwarzać filmy dzięki ekranowi pod klawiszami | wideo | Unreal Engine 5 | Hiszpania | Meksyk | USA | Technika

Firma Finalmouse Corporation dostarczyła Z wbudowanym monitorem, który może odtwarzać filmy i ma własny procesor graficzny. Według producenta ma być dostępny na początku 2023 roku i kosztować jedynie 349 dolarów.

Nowa klawiatura Finalmouse „Centerpiece” jest w stanie odtwarzać konfigurowalne filmy pod półprzezroczystymi klawiszami dzięki wbudowanemu ekranowi. Jak to działa?

Wyglądać: Ile pieniędzy zarabia zawodowy gracz w gry wideo w Peru?

Element centralny wykorzystuje technologię Unreal Engine 5 do wyświetlania „interaktywnych kształtów” (wideo), które są aktywowane, gdy użytkownik naciska klawisze.

Klawiatura nie musi polegać na komputerze do przetwarzania grafiki, ponieważ ma własny procesor i kartę graficzną. Zamiast tego akcesorium łączy się z komputerem przez USB-C. Ponadto, aby zdobyć skórki wideo, musisz użyć aplikacji Finalmouse Steam i kupić swoją ulubioną.

Wyglądać: Sztuczna inteligencja, która rejestruje Cię, gdy idziesz do łazienki, aby wykryć, czy cierpisz na choroby jelit

Artyści mogą przesyłać formularze i dołączać do rosnącej społeczności z nieskończonymi możliwościami. Zarabiaj na swoich skórkach lub wysyłaj je za darmomówi FinalMouse. Centralny element trafi do sprzedaży na początku 2023 roku w cenie 349 USD.

Według marki, klawiatura została zaprojektowana z myślą o trwałości i wytrzymywaniu ciągłego użytkowania w grach, a także wytwarzaniu dźwięku podobnego do „Miękkie marmurowe krople deszczupodczas naciskania klawiszy.

Wyglądać: Finał Mistrzostw Świata pobił rekord wszechczasów wyszukiwań w Google

Tutaj możesz zobaczyć klawiaturę Finalmouse Centerpiece w akcji:

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.