Ta koncepcja przedstawia sposób, w jaki nowy iMac będzie oparty na projektach Pro Display XDR i iPada Pro

Widzieliśmy różne koncepcje tego, czego można się spodziewać po nowym komputerze iMac. Plotki o przeprojektowaniu są nieco niejasne, ale wskazują między innymi, że Język podobny do języka Apple Pro Display XDR. Dzięki tym informacjom ConceptsiPhone stworzył bardzo interesujący film.

Produkt, który tak naprawdę możemy dziś zobaczyć

W filmie ConceptsiPhone, Projekt Khana Prezentują pięć nowych komputerów iMac w swoich własnych kolorach. Z Ciekawy i bardzo przybliżony wzór przemysłowy Do czego, z informacjami, które obecnie posiadamy, możemy to zobaczyć nawet dzisiaj.

Konstrukcję wspiera podstawa Apple Pro Display XDR oraz mechanizm mocowania ekranu. A tak przy okazji, jest „sprężynowy”.. Sam korpus urządzenia jest inspirowany gigantycznym iPadem Pro. Dystrybucja głośników, a także przycisk włączania / wyłączania pasują do urządzenia, chociaż brakuje jednego portu.

Zrzut ekranu 2021 04 20 na 7 37 26

Nie trzeba dodawać, że wprowadzenie pięciu kombinacji kolorów do iMaca, takiego jak ten ogromny komputer, powinno być ogromnym wyzwaniem pod względem zapasów i transportu. Jeśli dodamy do tego Dwie opcje rozmiaru W przypadku kilku opcji pamięci RAM i SSD ten krok jest bez znaczenia, jeśli chodzi o SKU, chociaż z drugiej strony To nie pierwszy raz, kiedy iMac był oferowany w wielu kolorach.

W rzeczywistości kolory zaproszeń na dzisiejsze wydarzenie są dokładnie takie same, jak kolory oryginalnego komputera iMac, czyli kolory ekranu lampowego. Coś, co wywołało plotki, że dziś na tym wydarzeniu mogliśmy zobaczyć nowego iMaca. Prawdą jest Nie spodziewamy się, że zobaczymy się dzisiajAle zawsze mogą być jakieś niespodzianki.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *