Tadeo Jones 3: The Emerald Tablet pojawia się 16 listopada na PS5, PS4 i PC

Tadeo Jones 3: Szmaragdowa tablica Ma już datę premiery. Deweloper Gamera Nest i PlayStation Spain ogłosili, że pojawi się ten mod do nowego filmu animowanego PS5A PS4 s komputer Następna 16 listopada. Będzie miał fizyczną kopię (dystrybuowaną przez Selecta Play) Można go teraz zarezerwowaća także kopia cyfrowa jest dostępna do dodania do listy życzeń w ps. sklep.

Ta nowa gra Tadeo Jonesa stawia na Akcja 3D z zagadkami i platformami I wszelkiego rodzaju szalone sytuacje na całym świecie, po tych samych przygodach, które ta postać i jego zespół przeżywają w nowym filmie sagi. Tadeo Jones 3: Szmaragdowa tablica Jest to gra wideo dla całej rodziny z poziomami Zagadki, rasy, relikwie i tajemnice. Podczas rozwijania przygody możemy sterować różnymi postaciami. czy widzisz nowy zwiastun mniej:

Tadu i jego przyjaciele uciekają przed starożytną klątwą

W tym nowym odcinku Tadeo zaczyna kopać Veracruz, Meksykgdzie nieumyślnie budzą starożytną klątwę”, wyjaśnia oficjalny opis Thaddeusa Jonesa 3: Szmaragdowa Tablica. W wyniku tej katastrofy jego przyjaciele-mumia, Jeff i Belzoni, stają się: Ofiary tysiącletniego dziwnego zaklęcia. Znalezienie Szmaragdowej Płyty jest jedyną rzeczą, która może to odwrócić, ale zanim to zrobią, Tadeo i Sara muszą podążać za wskazówkami Victoria Moon jest ekscentryczna i jego szpiedzy, eksplorują rozległe tereny, pokonują trudne przeszkody i rozwiązują zagadki, które międzynarodowi agenci Beckles i Ramirez zawsze ściśle ścigali.

Tadeo Jones 3: Szmaragdowa tablica Zostanie on wydany zarówno w formie fizycznej, jak i cyfrowej 16 listopada. Dostępne na PS5, PS4 i PC. Pod tymi liniami możesz zobaczyć plik Kuchnia Ze zdjęciami z gry.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *