TAEKWONDO Hiszpania dodaje 17 medali i wygrywa Polish Open przez Team

Hiszpańskie taekwondo zajęło pierwsze miejsce w drużynach i zdobyło 17 medali podczas G1 Open w PolsceZagrał w ten weekend w Warszawie. W pierwszym teście kategorii absolutnej po ostatnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio hiszpańska ekspedycja, złożona ze stypendystów z ośrodków wyczynowych i kadry narodowej, wykazała się doskonałym poziomem rywalizacji, zdołała dominować w prawie wszystkich kategoriach.

Na czele hiszpańskiej delegacji stanęła Adriana Cerezo, ostatni wicemistrz olimpijski i obecny mistrz Europy, który wrócił z rozczarowania na ostatnich Mistrzostwach Europy do lat 21 do Nowe zwycięstwo w swojej kategorii (-49 kg). W wydarzeniu na najwyższym poziomie. Wraz z Madrilenian Laura Rodriguez (-53), Hugo Arrelo (-58 kg), Juan Gourqueira (-63 kg), olimpijczyk Javi Perez (-68 kg), Daniel Ross (-87) również wspięli się na szczyt. ) i Evan Garcia (+87 kg).

Adriana Cerezo jest mistrzynią -49kg na Polish Open.

Świetnie się też spisali, będąc o krok bliżej do wygranej. Marcos Caballero (-68 kg), Danny Quesada (-74 kg) i Alma Perez (-53 kg) zdobyli srebro. Hiszpańska drużyna również dodała dużą ilość Brązowe medale Dzięki wynikom olimpijskim Adrián Vicente (-58 kg), Adrián del Río (-63 kg), Ramón Ruiz (-74 kg), Andreu Pérez (-87 kg), Arlet Ortiz (-57 kg), Jone Magdalena (-62 kg), Miryam Garcia (-62 kg).

Po sukcesie w Polsce, Drużyna hiszpańska już przygotowuje walizki, nie przejeżdżając przez Hiszpanię, do podróży do Turcji, gdzie w przyszły weekend zagra o Puchar Prezydenta, Kolejny trudny test, w którym hiszpańscy zawodnicy taekwondo będą walczyć o powtórzenie i poprawę sukcesów osiągniętych w Warszawie.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *