Tak działa YouTube Short, teraz dostępny w Ekwadorze | Telewizja | zabawa

YouTube Short to alternatywa dla TikTok, podobna do Instagram Reels, dostępnej od dziś w Ameryce Łacińskiej.

Fenomen TikTok pośrednio zmusił inne platformy do dostosowania krótkich filmów do ich funkcjonalności.

Stało się to z youtube, który był poważnie zagrożony przez nową aplikację, zwłaszcza na początku epidemii, ponieważ użytkownicy szukali tam filmów edukacyjnych lub obcych danych, stopniowo wypierając ogromne filmy z YouTube; Na tym rynku coraz bardziej dominują młodzi ludzie.

Teraz, aby stawić czoła konkurencji, na rynku pojawiła się wersja beta YouTube Shorts, która pozwoli na tworzenie krótkich filmów w formacie TikTok do 60 sekund z telefonu komórkowego. Oferuje kilka narzędzi edycyjnych, a dodatkowo możliwe jest dodawanie klipów z galerii telefonu w celu włączenia do wykonanych nagrań, jak wyjaśnił YouTube na swojej stronie. Oficjalny blog.

Te nowe narzędzia przydadzą się tym, którzy lubią oglądać wszelkiego rodzaju filmy na YouTube, który nadal jest główną siecią wideo w Internecie. Zdjęcie: Pexels

Nowa funkcja będzie stopniowo aktualizowana od 7 czerwca.

Kraje, w których funkcja testowa jest dostępna to Ekwador, Argentyna, Boliwia, Brazylia, Chile, Kolumbia, Kostaryka, Dominikana, Salwador, Gwatemala, Honduras, Meksyk, Nikaragua, Panama, Paragwaj, Peru, Urugwaj i Wenezuela, zgodnie z portal Infobae.

Konsumpcja TikTok wśród młodych ludzi jest na dobrej drodze, by wyprzedzić konsumpcję YouTube

To samo stało się z Instagramem, ale Przed zagrożeniem narodziły się bębny, Facebook wyjaśnił w poście na blogu, że pozwala użytkownikom nagrywać filmy o długości do piętnastu sekund i zapewnia narzędzia do ich edycji oraz dodawania do nich dźwięków i efektów. A nawet firma, aby promować swoich użytkowników do przesyłania krótkich filmów stworzonych na jej platformie, Przestań polecać Rolki z logo z innych aplikacji, takich jak TikTok.

Jeśli chodzi o spodenki do biegania, będzie to bardzo proste i Bardzo podobny do TikTok i Reels. użytkownik Możesz nagrać klip trwający do piętnastu sekund składający się z jednej lub więcej klatek, gdzie można dodawać muzykę „z dużej biblioteki utworów, która będzie się powiększać”. Spodenki będą oferować kontrolę prędkości i timer do nagrywania bez użycia rąk.

Filmy pojawią się na stronie głównej YouTube (w dedykowanej sekcji) oraz w innych miejscach aplikacji. (mi)

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *