Tak Ekwadorka Andrea Aguilera przygotowuje się do finału Miss Supranational 2023 | Ludzie | Rozrywka

Tak Ekwadorka Andrea Aguilera przygotowuje się do finału Miss Supranational 2023 |  Ludzie |  Rozrywka

Został tylko jeden dzień na spotkanie z nowym nosicielem korony Miss Supranational 2023. Główna ceremonia odbędzie się w ten piątek, 14 lipca, w Strelecky Park Amphitheatre w Nowym Sadzie. Polska. Lalela Maswane Południowoafrykanin ukoronuje swojego następcę pod koniec imprezy.

O tytuł Miss Supranational walczy łącznie 65 kandydatek Andrea AguileraReprezentantka Ekwadoru, jest ulubienicą niektórych fanów konkursów piękności.

Na ostatnim etapie organizacja konkursu była gospodarzem imprezy otwierającej konkurs, która obejmowała strój kąpielowy i wieczorną paradę.

Na wybiegu strojów kąpielowych, zwanym także rundą bezpieczeństwa, wszystkie modelki miały na sobie jednolity nadruk na białym tle i duże akwarelowe kwiaty w różnych kształtach (dwuczęściowy lub pełny kostium kąpielowy) w odcieniach różu, fioletu i pomarańczy. Andrea miała na sobie dwuczęściowy model z cienkimi ramiączkami, które zbierały się u góry i wiązały na szyi. Wypełnić Wygląd z pomarańczowym barrio.

Andrea Aguilera w rundzie kostiumów kąpielowych Miss Supranational 2023. Zdjęcie: wzięte z instagram.com/misssupranational

Podczas galowej parady sukienek przedstawicielka Ekwadoru pokazała swój ozdobny pępek w obcisłej, jaskrawoczerwonej sukience z ramiączkami i rozcięciem. Szafa to propozycja ekwadorskiego projektanta Carlosa Mery.

Konta w sieciach społecznościowych Paraiso de Reinas, RG Beauty, Miss U Opinions i inne są poświęcone śledzeniu reżimu, pozycjonowaniu Ekwadoru jako jednego z faworytów, zwycięzcy lub jednego z pierwszych finalistów.

To druga próba królowej piękności, by podnieść reputację kraju w międzynarodowym konkursie. W 2021 roku Aguilera zajęła drugie miejsce w konkursie Miss Grand International w Tajlandii. (I)

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *