Tak Meksyk zmierzył się z Polską na Corona FIFA Fan Fest! Sprawdź, co będzie w kolejnych meczach

Tak Meksyk zmierzył się z Polską na Corona FIFA Fan Fest!  Sprawdź, co będzie w kolejnych meczach

W końcu przyszła kolej na Meksyk! Po raz pierwszy na Mistrzostwach Świata w Katarze 2022! Sytuacja nie może być bardziej napięta. Szokująca porażka Argentyny z Arabią Saudyjską pozostawiła otwartą grupę C, a Meksyk i Polska musiały walczyć o zwycięstwo, aby nadążyć. Nasze nerwy były zszargane i nie tylko my rzuciliśmy się na imprezę Corona FIFA Fan Festival, aby razem przeżyć pierwszy mecz reprezentacji Meksyku.

Można sobie wyobrazić, że były setki fanów z nastrojami na sznurku, niezła piłkarska atmosfera, a nawet tańce dla odreagowania stresu. Czy chcesz iść? Nie martw się, czytaj dalej Tutaj dowiesz się, gdzie to jest, jak się tam dostać, harmonogramy i wszystko, co musisz wiedzieć o Festiwalu Kibiców Corona FIFA.

Corona FIFA Fan Fest 2022 przed meczem Meksyk vs. Polska

Corona FIFA Fan Festival: transmisje meczów, muzyka i dużo atmosfery

Przyjechaliśmy wcześnie Plac Republiki (tak, tam jest Pomnik Rewolucji) Aby zająć dobre miejsce przed meczem. Mimo chłodu było już wielu widzów, którzy oglądali poprzedni mecz i czekali na debiut Meksyku w Katarze 2022. Przed gwizdkiem rozpoczynającym mecz Yon Aranguren, dyrektor Corony, powitał wszystkich obecnych i pokazał mecz na ekranie. Nowy teledysk Gery MX, „Al Mando”, Który będzie hymnem tej marki na Katar 2022 i opisuje, jak my, Meksykanie, czujemy się, jeśli chodzi o doskonałość.

https://www.youtube.com/watch?v=otlO5oJzNIC

Wspomnieliśmy również, że to wydarzenie odbędzie się tylko w sześciu miastach na całym świecie i dostarczyliśmy billboard z koncertami, które możemy podziwiać w dni, w których gra Meksyk. Te zaczęte 22 listopada o 16:00 z La Arrolladora; Następują prezentacje Gera MX 26 listopada; My Band the Mexican 30 listopada s Wielka cisza 18 grudniaFinałowy dzień mistrzostw świata. wooow!

Meksyk zremisował, ale jakże nam się podobało ratowanie Ochoa!

Po tym, jak Corona powiadomiła nas o wszystkich występach, które odbędą się na Corona FIFA Fan Fest, the Meksyk vs. Polska s Miejsce było prawie pełne (dlatego trzeba się tam dostać wcześnie). Fani mogą być zdenerwowani i zdenerwowani, ale także podekscytowani, że Meksyk kontroluje mecz i przejmuje dowodzenie na boisku, tak jest!

Im lepszy Meksyk na boisku, tym gorętsza atmosfera na Plaza de la República, ale wszystko wymyka się spod kontroli po obronie List Ochoa do Lewandowskiego. Nie mogliśmy wykrzyczeć gola, ale jakże świętowaliśmy osiągnięcie Paco Memo! Po tej grze gra była wyrównana i obie drużyny miały okazje do zdobycia gola, ale ostatecznie musiały zadowolić się bezbramkowym remisem. Ale uwaga, impreza na tym się nie kończy, Corona FIFA Fan Fest przygotowała dla nas wiele niespodzianek.

Korona FIFA 2022 Fan Fest
Zdjęcie: Hector Moreno dla Sopitas.com

Nagrody, konkursy i muzyka: to wszystko w Corona FIFA Fan Festival

Kiedy stres minął i zjedliśmy bolillo de cajon, żeby go zredukować, wybraliśmy się na zwiedzanie terenu festiwalu, oczywiście dlatego, że nie mogliśmy przegapić okazji, by rzucić okiem na wszystko, co mogliśmy zrobić, czekając dość długo. I tak jak na festiwalu, natrafiamy na aktywacje, aby wygrać nagrody od wszystkichPoza tym poddawali się kulek za bezpłatne bezgotówkowe doładowanie bransoletki.

Po zakończeniu Francja vs Australia ludzie szykują się teraz do rzucenia buta z La Arrolladora, sieć to wielki luksus, aby móc oglądać Mistrzostwa Świata na gigantycznym ekranie, z trofeami i poza tańcem, prawda?

Jak, kiedy i gdzie rozpocząć Corona FIFA Fan Fest

Corona FIFA Fan Fest odbywa się na Placu Republiki Mecze mistrzostw świata w Katarze 2022 będą codziennie transmitowane na gigantycznym ekranie. Podczas fazy grupowej drzwi są otwarte od 7:00 do 17:00. Uwaga: Aby wziąć udział w tym wydarzeniu Musisz zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej Zbliża się kulminacja FIFA Fan Fest.

Rejestracja i wstęp są całkowicie bezpłatne, wystarczy podać trochę danych i gotowe! Po wejściu na wydarzenie możesz kupić jedzenie i napoje za pomocą swojej bezgotówkowej bransoletki, która będzie Ci służyć przez całe dni festiwalu. Śmiało i zarejestruj się Corona FIFA Fan Fest, dzięki któremu możesz łatwo przegapić Mistrzostwa Świata!

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *