Tak rozliczenia trafiają do Kataru 2022

W czterech meczach rundy kwalifikacyjne, które zostały zawieszone ze względu na powagę pandemii, zostaną reaktywowane. To tylko cztery randki, a fakty różniące się od siebie są bardzo różne.

Dziś wieczorem (9:00, Jules Caracol) kolumbijska drużyna rozpocznie nową operację pod wodzą Reinaldo Ruedy, kiedy zmierzy się z Peru w Limie, drugą drużyną w potrzebie. Wiele się zmieniło od listopada, ostatniej daty podwójnego mordercy w tym kraju, do dnia dzisiejszego. Rueda przeszedł z chilijskiego zespołu do reprezentacji Kolumbii, ale zostawił te same cztery punkty w tabeli. Wolne stanowisko w La Roja zajmie Martin Lasarte, człowiek, który przeszedł bez większych fanfar i osiągnął niewielki sukces dla Melonariusa.

Po raz pierwszy od rozpoczęcia play-offów żaden z pięciu meczów nie będzie się ze sobą przecinał. W tej chwili, po czterech spotkaniach, tylko trzy drużyny wykazały solidność i opanowanie w swojej grze, a dwie kolejne drużyny w środku. inni? W małych kryzysach, które zabrały już głowy dwóch trenerów.

Brazylia Tite, z doskonałym wynikiem i dużą różnicą bramek (+10), była najlepszą drużyną w pucharach, a za nią uplasowała się Argentyna.

Przeczytaj: Złamanie, które Rinaldo Rueda spróbuje rozwiązać w „Break Us”

Drużyna Lionela Scaloniego, człowieka, który mocno walczył na starcie, z 10 punktami na 12 możliwych, przeszła z mniej do więcej, a każda podwójna randka była spotkaniem mającym na celu znalezienie idealnej pozycji dla drużyny. Pojawiło się odnowienie zespołu. Do faktów, które pojawiły się na wcześniejszych spotkaniach z takimi zawodnikami jak Rodrigo de Paul, Exquiel Palacios (od Argentyny z powodu kontuzji) i Lotcas Ocampos, dołączy do nich Emiliano Martinez, jeden z najlepszych bramkarzy Premier League z Aston Villi , oraz Christian Romero, uznany za najlepszy środkowy obrońca na świecie Serie A na swój sezon w Atalanta. Bez łamigłówek DT opublikowało listę startową dla zespołu, która będzie odniesieniami do Lionela Messiego i Angela Di Marii z poprzednich pokoleń.

I niespodzianka: Ekwador. Drużyna Gustavo Alfaro, która nie spisywała się dobrze w swoim ostatnim występie w Boca Juniors, wygrała trzy mecze z nową generacją obiecujących piłkarzy kierowanych przez Moises Caicedo i Angelo Preciado, obaj trenowali w Independiente del Valle, skromnej drużynie. Dzięki poważnemu, długoterminowemu projektowi stał się punktem odniesienia dla kontynentu, a teraz dla drużyny narodowej. W Independiente del Valle, stanowiącej większość zespołu, szkolono dziewięciu graczy z głównych turniejów. Tendencja była już taka sama u młodych. Argentyński trener wiedział, jak wykorzystać dobrą pracę nieletnich.

A z sześcioma punktami, dwiema porażkami i dwoma zwycięstwami, między miłością a nienawiścią, dobrymi i złymi dniami, są Paragwaj i Urugwaj, które mają już jedną z najbardziej obiecujących list na kontynencie.

Przeczytaj także: Losowe lusterko wsteczne Reinaldo Ruedy w kolumbijskiej pierwszej drużynie

Poniżej, z wieloma niepewnościami i nowym procesem, pojawiają się Chile i Kolumbia z 4 z 12 możliwych jednostek. Zwycięstwo przywróci ich do rankingu. I oczywiście dwa gole, które tricolor zespół poniósł przeciwko Urugwajowi i Ekwadorowi, zepsuły szatnię, która będzie starała się przywrócić radość pod przywództwem Reinaldo Ruedy. Będzie trzech kandydatów: James Rodriguez, Radamel Falcao i Juan Fernando Quintero. Cała trójka, być może okładka najlepszego pokolenia kolumbijskich piłkarzy w Europie, z ponad dekadą pracy w reprezentacji narodowej, rozegrała razem tylko jeden oficjalny mecz. Tego dnia w Kazaniu Kolumbia pokonała Polskę 3-0 bramką od nich Tygrys I świetne oferty dla Jamesa i Quintero.

Właścicielem będzie: Ospina; Medina, Mina, Sanchez, Ticello; Cuadrado, Barrios, Mateos, Diaz; Morel i Zapata prawie to zaśpiewali z wynikiem 4-4-2.

Chile ze swojej strony skorzysta na głównym dziedzictwie Ruedy: przywróceniu związku w szatni dotkniętego fatalną porażką w kwalifikacjach do Rosji 2018 i wynikającą z niej bitwą między dwoma kandydatami. Z jednej strony Arturo Vidal, z drugiej Claudio Bravo.

A na ostatnich trzech polach zwykłe drużyny nie mogą zatonąć: Wenezuela (3 punkty), Peru (1) i Boliwia (1).

Bardzo blisko Kataru ze zwycięstwem, daleko z porażką.

Tak zostanie rozegrany piąty termin remisu

Czwartek (Wszystko dla Gol Caracol)

15:00 Boliwia vs Wenezuela

17:00 Urugwaj – Paragwaj

19:00 Argentyna kontra Chile

21:00 Peru vs Kolumbia

piątek

19:30 Brazylia vs Ekwador

Tabela pozycji

1. Brazylia 12 punktów +10

2. Argentyna 10 pkt. +4

3. Ekwador 9 pkt. +7

4. Paragwaj 6 pkt. +1

5. Urugwaj 6 pkt. 0

6. Shelley 4 pkt. 0

7. Kolumbia 4 pkt. -5

8. Wenezuela 3 pkt. -4

9. Peru 1 pkt. -6

10. Boliwia 1 pkt. -7

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *