Tak rozliczenia trafiają do Kataru 2022

W czterech meczach rundy kwalifikacyjne, które zostały zawieszone ze względu na powagę pandemii, zostaną reaktywowane. To tylko cztery randki, a fakty różniące się od siebie są bardzo różne.

Dziś wieczorem (9:00, Jules Caracol) kolumbijska drużyna rozpocznie nową operację pod wodzą Reinaldo Ruedy, kiedy zmierzy się z Peru w Limie, drugą drużyną w potrzebie. Wiele się zmieniło od listopada, ostatniej daty podwójnego mordercy w tym kraju, do dnia dzisiejszego. Rueda przeszedł z chilijskiego zespołu do reprezentacji Kolumbii, ale zostawił te same cztery punkty w tabeli. Wolne stanowisko w La Roja zajmie Martin Lasarte, człowiek, który przeszedł bez większych fanfar i osiągnął niewielki sukces dla Melonariusa.

Po raz pierwszy od rozpoczęcia play-offów żaden z pięciu meczów nie będzie się ze sobą przecinał. W tej chwili, po czterech spotkaniach, tylko trzy drużyny wykazały solidność i opanowanie w swojej grze, a dwie kolejne drużyny w środku. inni? W małych kryzysach, które zabrały już głowy dwóch trenerów.

Brazylia Tite, z doskonałym wynikiem i dużą różnicą bramek (+10), była najlepszą drużyną w pucharach, a za nią uplasowała się Argentyna.

Przeczytaj: Złamanie, które Rinaldo Rueda spróbuje rozwiązać w „Break Us”

Drużyna Lionela Scaloniego, człowieka, który mocno walczył na starcie, z 10 punktami na 12 możliwych, przeszła z mniej do więcej, a każda podwójna randka była spotkaniem mającym na celu znalezienie idealnej pozycji dla drużyny. Pojawiło się odnowienie zespołu. Do faktów, które pojawiły się na wcześniejszych spotkaniach z takimi zawodnikami jak Rodrigo de Paul, Exquiel Palacios (od Argentyny z powodu kontuzji) i Lotcas Ocampos, dołączy do nich Emiliano Martinez, jeden z najlepszych bramkarzy Premier League z Aston Villi , oraz Christian Romero, uznany za najlepszy środkowy obrońca na świecie Serie A na swój sezon w Atalanta. Bez łamigłówek DT opublikowało listę startową dla zespołu, która będzie odniesieniami do Lionela Messiego i Angela Di Marii z poprzednich pokoleń.

I niespodzianka: Ekwador. Drużyna Gustavo Alfaro, która nie spisywała się dobrze w swoim ostatnim występie w Boca Juniors, wygrała trzy mecze z nową generacją obiecujących piłkarzy kierowanych przez Moises Caicedo i Angelo Preciado, obaj trenowali w Independiente del Valle, skromnej drużynie. Dzięki poważnemu, długoterminowemu projektowi stał się punktem odniesienia dla kontynentu, a teraz dla drużyny narodowej. W Independiente del Valle, stanowiącej większość zespołu, szkolono dziewięciu graczy z głównych turniejów. Tendencja była już taka sama u młodych. Argentyński trener wiedział, jak wykorzystać dobrą pracę nieletnich.

A z sześcioma punktami, dwiema porażkami i dwoma zwycięstwami, między miłością a nienawiścią, dobrymi i złymi dniami, są Paragwaj i Urugwaj, które mają już jedną z najbardziej obiecujących list na kontynencie.

Przeczytaj także: Losowe lusterko wsteczne Reinaldo Ruedy w kolumbijskiej pierwszej drużynie

Poniżej, z wieloma niepewnościami i nowym procesem, pojawiają się Chile i Kolumbia z 4 z 12 możliwych jednostek. Zwycięstwo przywróci ich do rankingu. I oczywiście dwa gole, które tricolor zespół poniósł przeciwko Urugwajowi i Ekwadorowi, zepsuły szatnię, która będzie starała się przywrócić radość pod przywództwem Reinaldo Ruedy. Będzie trzech kandydatów: James Rodriguez, Radamel Falcao i Juan Fernando Quintero. Cała trójka, być może okładka najlepszego pokolenia kolumbijskich piłkarzy w Europie, z ponad dekadą pracy w reprezentacji narodowej, rozegrała razem tylko jeden oficjalny mecz. Tego dnia w Kazaniu Kolumbia pokonała Polskę 3-0 bramką od nich Tygrys I świetne oferty dla Jamesa i Quintero.

Właścicielem będzie: Ospina; Medina, Mina, Sanchez, Ticello; Cuadrado, Barrios, Mateos, Diaz; Morel i Zapata prawie to zaśpiewali z wynikiem 4-4-2.

Chile ze swojej strony skorzysta na głównym dziedzictwie Ruedy: przywróceniu związku w szatni dotkniętego fatalną porażką w kwalifikacjach do Rosji 2018 i wynikającą z niej bitwą między dwoma kandydatami. Z jednej strony Arturo Vidal, z drugiej Claudio Bravo.

A na ostatnich trzech polach zwykłe drużyny nie mogą zatonąć: Wenezuela (3 punkty), Peru (1) i Boliwia (1).

Bardzo blisko Kataru ze zwycięstwem, daleko z porażką.

Tak zostanie rozegrany piąty termin remisu

Czwartek (Wszystko dla Gol Caracol)

15:00 Boliwia vs Wenezuela

17:00 Urugwaj – Paragwaj

19:00 Argentyna kontra Chile

21:00 Peru vs Kolumbia

piątek

19:30 Brazylia vs Ekwador

Tabela pozycji

1. Brazylia 12 punktów +10

2. Argentyna 10 pkt. +4

3. Ekwador 9 pkt. +7

4. Paragwaj 6 pkt. +1

5. Urugwaj 6 pkt. 0

6. Shelley 4 pkt. 0

7. Kolumbia 4 pkt. -5

8. Wenezuela 3 pkt. -4

9. Peru 1 pkt. -6

10. Boliwia 1 pkt. -7

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *