Tak zareagowali w Polsce na rzut karny obroniony przez Memo Ochoa – El Mexicano

W Meksyku świętowanie i szaleństwo, w Polsce… przeżyła inną historię z więźniem aresztowanym przez Memo Ochoa.

Meksyk. – Bez wątpienia cała reprezentacja Meksyku zabłysnęła we wtorek popisem bramkarza Guillermo Ochoa, który obronił rzut karny podczas debiutu reprezentacji na MŚ 2022 w Katarze, meczu, który zakończył się wynikiem 0:0 dla Polski.

Ale drugą stroną medalu byli patriotyczni kibice Polski, drużyna przeciwna, która przeszła od wzruszenia do smutku i niedowierzania, gdy Meksykanin zablokował tablicę wyników przed przyznaniem gola swojej drużynie.

Dzięki TikTokowi, gdy polscy kibice na sali nie mogą się doczekać wyniku rzutu karnego, a Robert Lewandowski uderza piłkę, są świadkami obrony Mimu Ochoa, która ucisza nawet kibica.

Dzięki wynikowi Meksyku w pierwszym meczu, zarówno mecz narodowy, jak i Polska dodały o jeden punkt więcej niż Argentyna, wielcy faworyci grupy C, ponieważ Arabia Saudyjska obejmuje prowadzenie po pokonaniu Pampasów 2:1 w pierwszym meczu dnia . W ten wtorek.

Następne spotkanie w Meksyku odbędzie się w najbliższą sobotę, kiedy zmierzy się z Argentyńczykiem Lionelem Messim.

A „Memo” został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu, po czym chciał podziękować za wielki doping meksykańskich kibiców, którzy stanowili zdecydowaną większość na trybunach pierwszego na świecie wyjmowanego stadionu 974.

Moje przesłanie jest takie, że nadal nas wspierają. Dziękujemy za to, co dzisiaj przetestowaliśmy. Wiemy, z kim się starają i jak ludzie zbierają się w Meksyku, aby zobaczyć ich drużynę. Musimy dać z siebie wszystko w terenie i napełnić się uczuciami, aby zobaczyć, jak oni śpiewają hymn; Graliśmy praktycznie na poziomie lokalnym. Naszym celem jest dać z siebie wszystko, tak jak dzisiaj. Chcielibyśmy zdobyć trzy punkty, ale kibice wychodzą zadowoleni – powiedział.

wiadomości hv

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.