Tak zostaną ustalone ostatnie terminy w listopadzie do Kataru 2022

Na starym kontynencie istnieje luka w reprezentacjach narodowych do ustalenia Kraje Które UEFA wyśle ​​do Kataru w 2022 roku. play-off Są bliscy zdefiniowania się w Pucharze Świata Europa będzie bronić czterech koron z rzędu w największym wydarzeniu w tym sporcie. Tak to się wszystko skończy.

50 meczów w dwóch terminach w pozostałych zaciętych eliminacjach UEFA w ostatniej połowie. Z niektórymi zespołami już ocenionymi na Katar 2022, takimi jak Dania czy NiemcyMistrzowie świata i wschodzące potęgi wciąż muszą walczyć o bilet na pierwsze mistrzostwa świata w tym turnieju Listopad.

Pozostałe eliminacje UEFA

W dniach 11-16 listopada dziesięć grup zamknie drogę po dwóch latach ekstremalnej rywalizacji. Serbia i Portugalia będą walczyć o pierwsze miejsce w strefie A, Szwecja i Hiszpania zrobią to samo w strefie B, a Włochy i Szwajcaria w strefie C. Francja i Ukraina będą walczyć o pierwsze miejsce w strefie D i Belgia z jednym punktem. Zostanie sklasyfikowany w Katarze 2022.

Po drugiej stronie obrazu znajdujemy to samo. Chorwacja i Rosja oraz Polska i Anglia będą walczyć o szczyt swoich grup, podczas gdy inne regiony będą musiały jedynie zdecydować, kto weźmie udział w kwalifikacjach. Coś się dzieje z Czechami i Walią w regionie na czele z Belgią, Izraelem i Szkocją Gdzie Dania jest już w Katarze i wreszcie dochodzi między nimi do ekscytującego trójstronnego starcia Rumunia, Armenia i Macedonia będą towarzyszyć Niemcom w ok.

Wśród najważniejszych spotkań w dniach 9 i 10 wyróżniają się: Armenia vs Macedonia, Grecja vs. Hiszpania i Irlandia vs. Portugalia vs. Włochy, Szwajcaria (11.11), Chorwacja vs. Rosja, Hiszpania vs. Szwecja vs Portugalia. Serbia i Holandia vs. Norwegia 14 listopada następny. Kwalifikacje UEFA, gorętsze niż kiedykolwiek.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *