Take-Two: GTA może trwać przez dziesięciolecia, tak jak seria Jamesa Bonda

Redakcyjny: gry / Portal społecznościowy Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda / Forum / kabel

Branża gier wideo, podobnie jak wszystkie branże rozrywkowe, podlega trendom, a nagłe zmiany wyznaczają kierunki, którymi należy podążać. W tym przypadku oznaczało to koniec wielu perków lub pozostałych perków, a część z nich pozostała w mocy pomimo upływu czasu. GTA Robiono to samo od późnych lat 90., a Take-Two Interactive prawdopodobnie będzie na bieżąco przez dziesięciolecia, tak jak miało to miejsce z niektórymi iP w kinie.

Take-Two uważa, że ​​ich największe franczyzy przetrwają

Podczas udziału w Jefferies Virtual Interactive Entertainment Conference (przez VGC), dyrektor generalny Take Two, Strauss Zelnick, mówił o perspektywach, jakie mają dla niektórych swoich największych franczyz jako części stale zmieniającej się branży, w której trendy mogą się zmienić przynajmniej w przewidywalnym momencie. Jako przykład swojego pomysłu reżyser wskazał, że korzyści są jak GTA Może być na bieżąco, tak jak ma to miejsce w przypadku adresu IP James BondKtóry od dziesięcioleci obowiązuje w kinie.

W tym sensie Zelnick oświadczył: „Właśnie obejrzałem nowy film o Bondzie, był świetny i oczywiście chciałbyś, aby każda seria była jak film w James Bond. Istnieje kilka franczyz rozrywkowych, które należą do tej kategorii, ale istnieją. Myślę, że GT On też jest jednym z nich czerwona ŚmierćI NBA 2KOczywiste jest, że profesjonalna koszykówka będzie nadal istnieć”.

Powiązane wideo: Od najgorszego do najlepszego — Grand Theft Auto

Firma stawia również na nowe franczyzy w oczekiwaniu na kolejne sukcesy

Zelnick wspomniał z drugiej strony, że częścią strategii jest unikanie nadmiernego wykorzystywania produktu z perspektywy rocznej dostawy, więc konieczna jest przerwa w niektórych korzyściach: zatrzymać tytuł, aby uzyskać nagłą reakcję na coś nowego. Zawsze powtarzałem, że tworząc niesportowe roczne tytuły, ryzykujesz skopiowanie własności intelektualnej, nawet jeśli jest ona dobra, więc poświęcamy czas na zrobienie czegoś, co naszym zdaniem jest dobre niewiarygodnie ogromny, a także celowo umieściliśmy tytuły, aby istniało podstawowe zapotrzebowanie na ten tytuł, aby uczynić go wydarzeniem. Zwłaszcza. Zamierzam obejrzeć film o Bondzie, ponieważ nie będzie kolejnego za dwa miesiące.

Wreszcie Zelnick zwrócił uwagę, że podczas gdy Take-Two wie o niej nowe oczekiwanie GTAFirma stawia również na nowe franczyzy: „Wprowadzamy nowe prawa własności intelektualnej, dlatego w ciągu najbliższych trzech lat planujemy uruchomienie 56% nowych adresów IP. Jest to bardzo ryzykowne, biorąc pod uwagę, że nasz wskaźnik sukcesu będzie znacznie niższy niż będzie z dobrze znanymi dodatkami.

Bądź na bieżąco, zdobywaj kolejne poziomy.

Źródło

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *