Takie są cele reprezentacji Ekwadoru w Pucharze Świata

Agustín Delgado strzelił pierwszego gola dla reprezentacji Ekwadoru w Pucharze Świata. Fot.: plik / EL COMERCIO.

Cele Reprezentacja Ekwadoru Finały Pucharu Świata są historyczne. Na Mistrzostwach Świata w Katarze w 2022 roku La Tri będzie miało okazję zwiększyć swój udział w strzelaniu przeciwko gospodarzowi, Senegalowi i Holandii. Trzykrotnie brał udział w konkursie, akumulował 10 punktów obywateli.

Pięć nazwisk należy do wyselekcjonowanej grupy piłkarzy noszących trójkolorową koszulkę i zarejestrowanych w międzynarodowych rozgrywkach. Agustin Delgado Na liście znajdują się Edison Mendes, Carlos Tenorio, Jaime Evan Cavides i Inner Valencia.

Czterech z pięciu piłkarzy wycofało się z aktywności sportowej, a ich wkład należy do finałów Mistrzostw Świata w Korei, Japonii 2022 i Niemczech 2006. Tylko, Walencja w akcji Jest obecnym kapitanem drużyny Gustavo Alfaro.

Na przyszłe zawody w Katarze, z napastnikiem Fenerbahce, Michael Estrada Wygląda jak jeden z konsekwentnych graczy w ataku, który chce strzelić więcej goli. Do strzelców mogli dołączyć Jordi Caicedo, Leonardo Campana czy Djurkayev Risko.

Korea i Japonia 2022, pierwsze dwa gole reprezentacji Ekwadoru

Zdobył pierwszego gola Ekwadoru w historii Mistrzostw Świata cienka „puszka” Z Meksykiem w drugim terminie turnieju, zanim drużyna przegrała z Włochami 2:0. Ulysses de la Cruz zszedł prawym skrzydłem i pięć minut później wykonał dośrodkowanie. Napastnik wspiął się w pole karne i chociaż bramkarz Oscar Perez podał piłkę, jego wysiłek był bezcelowy. Mimo to drużynie Aztec udało się odwrócić wynik.

W ostatnim meczu, kiedy trio zostało już wyeliminowane, drużyna pokonaj Chorwację 1-0 To było jego pierwsze zwycięstwo. Podobnie jak w przypadku Meksyku, de la Cruz skręcił w prawo i wykonał podanie. Delgado opuścił piłkę głową, a Edison Mendes strzelił lewą nogą.

Najlepszy strzelec Ekwadoru w Niemczech 2006

Drugi z rzędu Puchar Świata był świadkiem najlepszego udziału zespołu i najwyższego strzelca w turniejach. W tym turnieju, który prowadzi Luis Fernando Suarez Dotarli do 1/8 finału.

W ich grze padły pierwsze gole Po raz pierwszy przeciwko Polsce. Carlos Tenorio, który zakończył turniej jako najlepszy strzelec Tri w turnieju, strzelił pierwszego gola. Był to cel podobny do tego, który miał miejsce w Korei – Japonii. Kopnięcie z boku wykonał Ulysses de la Cruz, głową z „Tin” na obrót i Carlos Tenorio, aby popchnąć ją kolejną głową.

Druga adnotacja została umieszczona po skojarzeniu Edisona Mendesa z młodym Antonio Valencia. Amazon Express przepełnił się i znalazł przejście do przekroczenia Jaime Ivan Cavides. Ten ostatni wrzucił boczny pas do obszaru, aby wejść do Delgado i Pieczęć zwycięstwa.

Pozostałe gole w tym konkursie wypadły: porażka z Kostaryką Na drugą randkę. Wygrana 3:0 dała Ekwadorowi kwalifikacje do następnej rundy.

Bramka otwierająca padła z serca Walencji, a nowy strzał głową Carlosa Tenorio. W drugim, po czterech kolejnych starciach Mendesa i Delgado, ten ostatni trafił piłkę, która trafiła w bramkarza przy słupku. Cavides zamknął imprezę Po dośrodkowaniu w kontrataku stwierdził, że Ticos słabo się zatrzymał.

W kolejnych meczach żaden zawodnik nie był w stanie się przemienić. Mecz z Niemcami zakończył się przegraną 3:0 i przeciwko Anglia 1-0.

Brazylia 2014, Puchar Świata Ener

W ostatnim rozegranym przez trio Pucharze Świata zawodnik strzelił wszystkie bramki reprezentacji narodowej. Énner Valencia strzelił jednego gola na mecz i Transformacja trzech Gole Ekwadoru w piłce nożnej.

Pierwszy był przeciwko Szwajcarii w porażce Ekwador 2-1. W 23. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego trafił zawodnik Esmeraldy z głową. Chociaż otworzył nagranie, nie mógł kontynuować.

Przyszły pozostałe dwa podbojeHonduras w kolejnym meczu 2-1. Napastnik wrócił z gry lewą nogą po podaniu między dwiema liniami i głową, jak to ma miejsce w Szwajcarii.


Odwiedź nasze portale:


You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *