Tampico Women’s Open 2022: Cocciareto i Lynette, finalistki Tampico Open 2022

Noc półfinałów na Tampico Open A po dwóch świetnych meczach mamy finalistów klasy WTA 125.

W pojedynku pierwszej nocy Elisabetta Cocciaretto po raz kolejny podbiła tłum zgromadzony na centralnym stadionie Jednostki Sportowej w Tampico. Włoch nie zaczął się koncentrować i Który został dobrze wykorzystany przez chińskiego Chu Lin który wydawał się panować nad meczem, w miarę upływu minut Coccariatto znalazł swój rytm i pomimo pewnego dyskomfortu w ramieniu, udało mu się dojść do siebie, aby wygrać pierwszego seta.

Kierowani przez ludzi i zmotywowani po przejściu pierwszego rozdziału, Włoszka rozpoczęła drugiego seta z wielką siłą, w rzeczywistości wypadła 4-0, ale nie miała wielkiej woli Zhu Lin Który, będąc w podwójnym punkcie przeciwko niemu, zdołał uzyskać 6-5. Z zadziwiającym fizycznym marnotrawstwem Włoszka odzyskała koncentrację i uniemożliwiła meczowi przejście do trzeciego seta, ostatecznie dominując nad Chińczykami. Zbierz grupę i mecz, i przejdź do finału. Zostawił na drodze ziarno nr 6 z biegami 4-6 i 6-7.

W drugim półfinale Twarzą w twarz Rebecca Marino z Kanady i Magda Lynette z Polski, który nawiasem mówiąc był odpowiedzialny za usunięcie Renaty Zaraza w drugiej rundzie. W pierwszej grupie Marino był bardziej skuteczny w wysyłaniu i był w stanie kontrolować Lynette, która uległa Kanadyjczykowi. Ale w drugim secie było zupełnie inaczej, pojawił się deszcz i złamał rytm wyprzedzonego przez Polskę Marino. Lynette została właścicielką meczu i nie dostała szansy na wygranie części 3-6, 6-3, 6-4.

Więc wszystko jest gotowe do finału Ta Elissabetta Cocciaretto i faworytka turnieju Magda Linette zagrają, a w deblu zmierzą się ze sobą. Aldila Sutjiadi i Tereza Mihalikova przed Elizabeth Mandlik i Ashlyn Kruger ze Stanów Zjednoczonych.