Tampiqueño Moisés Peñaloza, będzie reprezentował Tamaulipas w ogólnopolskim konkursie – El Sol de Tampico

Aktorstwo, modeling, prowadzenie samochodu i sport to zajęcia, które naznaczyły życie Musa Benalusa Kogo będzie reprezentować Tampicino? Tamaulipas W ogólnopolskim konkursie Pan ponadnarodowy Wydanie z 2022 r.

absolwent CE oferowane do słońce tampico Jego radość z reprezentowania podmiotu w konkursie jest nie mniej ważna niż ta rywalizacja, która pozwoli mu poznać młodych ludzi z całego kraju w GuadalajaraJalisco.

W tej wersji rywalizacja odbędzie się osobiście w dniach 4-12 czerwca, kiedy to odbędzie się Wielki Finał, który pozwoli wiedzieć, kto będzie reprezentował Meksyk w Pan ponadnarodowy Z siedzibą w Polsce.

Zapisz się do cyfrowego wydania El Sol de Tampico tutaj

DUŻA SZANSA NA MOISES PEÑALOZA

Zawodowy aktor, który miał okazję brać udział w takich programach jak Hoy, Como dice el dicho czy Inseparables MX, tłumaczył, że udział ten jest wielką szansą dla jego kariery.

„Jestem bardzo podekscytowany i podekscytowany reprezentowaniem mojego państwa. To zaszczyt być częścią tej nowej przygody i szczerze wierzę, że wszystko, co dzieje się w naszym życiu, ma swój powód i jak we wszystkich projektach, w które byłem zaangażowany , zrobię co w mojej mocy, aby odegrać doskonałą rolę. Zobacz moją najlepszą wersję ”- potwierdził, zanim odszedł, aby skupić się.

Możesz być także zainteresowany: Dlaczego Balet Ukraińskiej Opery Narodowej odwołał swój występ w Tampico?

Moises opisał, że pomimo doświadczenia w różnych projektach, po raz pierwszy bierze udział w ogólnopolskim konkursie i powiedział, że czuje się szczęśliwy mogąc reprezentować swoje miasto.

„Uważam, że przygotowanie nigdy nie wystarczy, bez względu na to, jak ciężko pracujesz, zawsze będzie coś, o co trzeba zadbać; uwielbiam czytać, ćwiczyć, nadążać za tematami, które są przedmiotem wspólnych zainteresowań i zainteresowań; ale przede wszystkim przekazać moją treść, aby mnie zaimponować, a tym samym dać znać innym poprzez konkurs” – wyjaśnił zapytany, jak przygotowuje się do finału 12 czerwca.

Kim jest Pan Omani?, którego częścią będzie MOIS PEÑALOZA

Należy zauważyć że Pan ponadnarodowy To konkurs „Wielki cięcie” Z siedzibą w Polsce, powstał w 2016 roku i ma na celu promowanie odkrywania nowych modeli twarzy dla telewizji, mody i branży rozrywkowej.

Wydarzenie, któremu na szczeblu międzynarodowym przewodniczył Pan Gerhard von LipińskiWielki Finał odbędzie się 12 czerwca w Meksyku oraz w Tampico Moises Penalozafue wybrany do reprezentowania Tamaulipas.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.