Tata Martino właśnie skończył 60 lat; Co wiadomo o tym, jak świętował z Tri

Tata Martino kończy 60 lat (Reuters/Albert Jia)

The Reprezentacja Meksyku Trwają ostatnie przygotowania do debiutu w Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 przeciwko Polsce we wtorek 22 listopada. A w przeddzień rozegrania swojego pierwszego meczu w kraju Kataru, Gerardo Mój ojciec Martino Musiałem poświęcić kilka minut na stronę osobistą, ponieważ obchodzić 60.

Argentyński szkoleniowiec przypomniał sobie swoje urodziny na mundialu i spędził je w towarzystwie reprezentacji Meksyku 60. urodziny Cóż, ponieważ jego pierwszy mecz był tak blisko, nie miał szansy być z rodziną, jak w innych latach.

Ale pomimo faktu, że historia gwarantuje świętowanie w środku Stężenie trzy To było na odwrót trójkolorowy Żadne miejsce nie jest poświęcone świętowaniu jego kunsztu. Jak poinformowała agencja EFEi Wśród działań Reprezentacja Meksyku Nie było nawet miejsca, by wspomnieć o jego sześciu dekadach życia Mój ojciec Martino.

Tata Martino nie świętował swoich urodzin, aby dać pierwszeństwo reprezentacji Meksyku (Reuters/John Sibley)
Tata Martino nie świętował swoich urodzin, aby dać pierwszeństwo reprezentacji Meksyku (Reuters/John Sibley)

Choć reprezentacja Meksyku zakończyła trzeci dzień treningowy w Katarze, ani sztab szkoleniowy Azteków, ani zawodnicy nie świętowali Gerardo Martino tak, jak w Katarze. Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 gdy Guillermo Ochoa obchodził swoje 36. urodziny Z kolegami z drużyny 13 lipca 2021 r., kiedy drużyna U-23 była już w Japonii na igrzyskach olimpijskich.

Jednak urodziny Mój ojciec Martino nie przeszedłby niezauważony, bo chociaż na śniadaniu i obiedzie nie było nic istotnego Obiad Zespół Meksykańska drużyna zrobiła mu ciasto Podobno Martino może dostać symboliczny prezent na swoje 60. urodziny EFE.

W sieciach społecznościowych pojawiły się różne gratulacje dla argentyńskiego trenera. Jednym z nich były gratulacje dedykowane oficjalnemu kontu Mistrzostwa Świata Cóż, napisał na Twitterze: „Wszystkiego najlepszego, Tata! Dziś Gerardo Martino kończy 60 lat i chce to uczcić, odgrywając dużą rolę ze swoim @pracownik w #Katar 2022″.

Pachuca pogratulował Tacie Martino w dniu jego urodzin (Foto: Twitter/@Tuzos)
Pachuca pogratulował Tacie Martino w dniu jego urodzin (Foto: Twitter/@Tuzos)

on jest też Old Boys Newella Prześlij gratulacje byłemu argentyńskiemu zawodnikowi. „Kto grał najwięcej. Ten, który najwięcej wygrał. Ten, który osiągnął chwałę jako piłkarz i trener. Wszystkiego najlepszego, Tata!”, post.

Podczas pobytu w Meksyku zespoły z Liga MX Zajęli również miejsce, aby złożyć gratulacje trenerowi drużyny trójkolorowy Jak na przykład Klub Pachuca – aktualnego meksykańskiego bohatera piłki nożnej – bo napisał: „Gratulacje 'Tata’! Gerardo Martino obchodzi 60 lat swojego życia iw Grupo Pachuca życzymy mu wszystkiego najlepszego i wspaniałego Pucharu Świata z @pracownik„.

Podczas sesji w sobotę, 19 listopada, meksykańska drużyna narodowa miała otwartą sesję dla prasy i tam prasa mogła uchwycić twarz argentyńskiego trenera, ponieważ wydawał się „zamyślony” i samotny, ponieważ rzadko rozmawiał z zawodnikami . lub z członkiem jego sztabu szkoleniowego.

Meksykańscy fani czekają na debiut Meksyku w Katarze 2022 (Reuters / Marco Djurica)
Meksykańscy fani czekają na debiut Meksyku w Katarze 2022 (Reuters / Marco Djurica)

O możliwym składzie, w jakim reprezentacja może zagrać w pojedynku z Polską, Memo Ochoa, Jesús Gallardo, Hektor MorenoCezara Montesa Jorge SanchezaEdsona Alvareza, Hectora Herrerę, Luisa ChavezaHirvinga Chucky W bródi Alexisa Vegi Henryk Marcin Będą częścią wyjściowego składu, ponieważ są to zawodnicy, z którymi Martino lubi rozpoczynać mecz i wprowadzać później poprawki.

debiut r trójkolorowy W Katarze 2022 będzie to wtorek 22 listopada o godzinie 10:00 (środkowy Meksyk).

Z informacji z EFE

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.