Tatuaż w hołdzie Antonio Valencia i Manchester United

Bardzo ekscytujące pożegnanie

W ubiegłą środę Valencia podzielił się listem do wszystkich, którzy przyjechali z nim przez całą jego piłkarską karierę, podkreślając nieustające wsparcie fanów Manchesteru United.

„W wieku 14 lat jako dziecko opuściłem rodzinę, rodzinne miasto i mój pierwszy zespół, Caribbean Jr., i przeniosłem się do Quito. Podróżowałem z wielką nostalgią, ale byłem pełen marzeń i nadziei ”..

Mogłem podróżować do Europy, o której nigdy nie marzyłem. Grałem w Villarreal i Recretivo de Hulva, a potem pojechałem do mojego drugiego domu: Anglii. Wigan było wyjątkowym przeżyciem i Bóg dał mi możliwość przyjazdu do Manchesteru i zostania ich kapitanem. Podniosłem okulary i płakałem z powodu porażki ”.

„Nie sądzę, że ta chwila nadejdzie tak szybko, ale moje ciało prosiło mnie o podjęcie takiej decyzji. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy byli częścią mojej kariery i mojego życia. Przede wszystkim niech Bóg mnie błogosławi. Soyla i moja córka Dominic, którzy mnie wspierali. Moim rodzicom za to, że tak wiele dali. Ekwadorowi i kibicom w krajach, w których grałem. Dziękuję za miłość. Przepraszam, jeśli tęsknię za tobą w tym wyścigu. Zawsze próbowałem najlepiej. Mój kraj i mój zespół: Dziękuję za wszystko ”..

Pobierz oficjalną aplikację Manchester United i znajdź ekskluzywne treści.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *