Te inteligentne urządzenia tworzą niesamowity pakiet

Udział

Dwa z najlepszych smartfonów Amazona są połączone w jeden bardzo kuszący pakiet.

Dzięki jednej z ofert Amazona możesz kupić dwa najpopularniejsze inteligentne urządzenia ze zniżką. ten Echo Dot trzeciej generacji i ogień tv stick Tworzą pakiet, który możesz mieć w domu Za jedyne 39,99 €. Pamiętaj, że zwykła cena za ten duet wyniesie 89,99 euro, możesz zaoszczędzić 55%.

Masz okazję zdobyć jeden z najlepiej sprzedających się inteligentnych głośników na Amazon i małe urządzenie, które na zawsze zmieni Twój telewizor. Wszystko to w świetnej cenie, Z szybką, bezpłatną i bezpieczną wysyłką. To wszystkie jego cechy.

Fire TV Stick, który przetoczył się w tych miesiącach, wciąż jest w sprzedaży.

Echo Dot, Twój wirtualny asystent

wschód Śliczny mały okrągły głośnik Który wygląda świetnie wszędzie. Mam go obok telewizora, co jest fajne, wystarczy poprosić o to, żeby odtwarzał muzykę lub Netflix, a Alexa zajmie się wszystkim.

najbardziej małe i tanie Od inteligentnych głośników Amazon idealnych do kreatywności Cały ekosystem w różnych pomieszczeniachczyli zestaw głośników z podłączonym wyjściem, taki jak Amazon Echo.

Trzecia generacja Echo Dot

Trzecia generacja Echo Dot rozpada się.

na początek, Wystarczy przywołać ją swoim głosem i poprosić ją o misję. „Alexa, włącz jakąś muzykę.” Dzięki usługom takim jak Amazon Music, Apple Music, Spotify Premium i TuneIn wypełnisz swój dom muzyką. Możesz również poprosić go o wszelkiego rodzaju informacje, „Alexa, ile to jest 6 x 500?” , „Alexa, jaka będzie jutro pogoda?”

Fire TV, nowy świat na Twoim telewizorze

To małe urządzenie w kształcie dysku, Wystarczy podłączyć go do jednego z portów HDMI w telewizorze.. Wspólnie odtwarzajcie najlepsze treści przesyłane strumieniowo na telewizorze Aplikacje takie jak Netflix, Prime Video, Disney+ i wiele innych. Będziesz mieć także najlepszą muzykę na wyciągnięcie ręki dzięki Amazon Music, Spotify i prawie każdemu, o kim możesz pomyśleć.

Wszystko to zostanie odtworzone w rozdzielczości Full HD i będziesz cieszyć się szybkim i płynnym systemem operacyjnym. Czy masz smart TV, który nie działa dobrze? Czy Twój telewizor jest stary? Amazon Fire TV to rozwiązanie wszystkich Twoich problemów.

Powiązane tematy: Oferuje

Udział

Ten artykuł sugeruje Obiektywna i niezależna Produkty i usługi, które mogą zainteresować czytelników. Kiedy użytkownik dokona zakupu za pośrednictwem określonych linków, które pojawiają się w tej wiadomości, Andro4all otrzymuje prowizję.

logo Disneya

Subskrybuj Disney + za 8,99 euro i bez czasu Zasubskrybuj Disney+!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.