Te Logitech nie były widziane w tej samej cenie

Te Logitech nie były widziane w tej samej cenie

Słuchawki Logitech G Fits zapewniające dźwięk o wysokiej jakości i pojemną baterię są dostępne w najniższej cenie na Amazon

Niewiele można uznać za tak skuteczne jak posiadanie słuchawek bezprzewodowych, które ze względu na swoje funkcje i design nadają się zarówno do gier, jak i uprawiania sportu. To jest to, co dostają Logitech G pasujeDostępne również na Amazon za 154,80 €.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Logitech G FITS, dopasowane, LIGHTSPEED + Bluetooth, 4 mikrofony kształtujące wiązkę, PC, Mac, PS5, PS4, urządzenia mobilne, przełącznik Nintendo, czarny

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Kup Logitech G Fits w najlepszych cenach

Z poprzednią ceną wynoszącą 192 euro, obecnie wynosi ona 154,80 euro, co stanowi różnicę 37,20 euro, co plasuje je w dolnej granicy ceny. Pamiętaj, subskrybując Amazon Prime, masz bezpłatny 30-dniowy okres próbny.

Te słuchawki Bluetooth mają konstrukcję gamingową Przetworniki 10mm Ułatwia to lepsze sprzęganie w każdym uchu i poprawia pasywną izolację hałasu.

Nie mają aktywnej redukcji szumów, ale mają Technologia szybkości światła Aby pozostawić opóźnienie nie tylko niskie, ale praktycznie zerowe. Integruje technologię Bluetooth 5.2, aby połączyć się z dowolnym urządzeniem i platformą, czy to PS5, Nintendo Switch, PC czy Xbox.

Jeśli chodzi o baterię, słuchawki oferują Czas trwania siedmiu godzinczyli czas, który można wydłużyć o dodatkowe osiem godzin dodanych przez etui ładujące.

Więcej ofert

Pamiętaj, że subskrybując Amazon Prime, masz bezpłatny 30-dniowy okres próbny i możesz korzystać z innych usług, takich jak Prime Video. Możesz także wypróbować usługi takie jak Kindle Unlimited lub Audible za darmo przez 30 dni.

Niektóre linki w tym artykule mają charakter partnerski i mogą zapewniać korzyści finansowe..

Zdjęcia | Logitech

Wybierając Xatakę | El Corte Inglés wprowadza limitowane oferty i przez cały weekend oferuje zniżki na telefony komórkowe, głośniki, słuchawki i nie tylko

W Chatace | Musimy porozmawiać o słuchawkach: użytkowaniu, rozmiarze i ubytku słuchu

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *