Te słuchawki wchodzą w grę

Te słuchawki wchodzą w grę

Integruje mikrofony do redukcji szumów dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji

Soundcore Q35 to świetnie brzmiące słuchawki, wyraźne podczas rozmów i niezwykle wygodne.

Czy potrzebujesz kupić dobrej jakości słuchawki w bardzo konkurencyjnej cenie? the Słuchawki Soundcore Q35 Są to wysokiej jakości słuchawki bezprzewodowe z pałąkiem, które zapewniają doskonały dźwięk, aktywną redukcję szumów i długą żywotność baterii. Cóż, dziś mogą być Twoje 89,99 € na AmazonA 31% taniej niż oficjalna cena Od 129,99 euro.

Możesz także wybrać najnowszą wersję, czyli… Soundcore Q45 za 109,99 € z Większa autonomia i redukcja hałasu o 98%.. Obydwa są kompatybilne z Kodeki Sony LDACmożliwość korzystania z subskrypcji usługi strumieniowego przesyłania muzyki, takiej jak Amazon Music Unlimited lub Tidal, z wysokiej jakości, bezstratnymi utworami muzycznymi.

Soundcore Q35

Dlaczego warto kupić te słuchawki bezprzewodowe?

Soundcore Live Q35

Duża autonomia i dobra redukcja szumów zapewniają wyraźne rozmowy i intensywną przyjemność z muzyki

Soundcore Q35 to słuchawki nauszne Przetworniki 40 mm Z jedwabistą membraną, która zapewnia czysty i zrównoważony dźwięk z mocnym basem. Dziękuję Obsługa kodeków LDAC-Możemy słuchać piosenek Jakość do 990 kbps przez Bluetooth.

Ale to nie wszystko, w zestawie znajduje się również Soundcore Q35 Hybrydowa technologia aktywnej redukcji szumów. Wykorzystuje dwa mikrofony w każdej słuchawce do wykrywania i eliminowania hałasu otoczenia, zarówno o niskiej, jak i wysokiej częstotliwości. W ten sposób będziemy cieszyć się muzyką bez zakłóceń lub możemy Aktywuj tryb przezroczystości Aby słuchać tego, co dzieje się wokół nas.

Dziewczyna Soundcore Life Q35

Pałąk jest bardzo elastyczny i składany, dzięki czemu możemy zdjąć słuchawki bez plątania włosów.

Wyróżnia się także wygodą i niezależnością. Licz z jednym Lekka i wygodna konstrukcjaZ podkładkami z pianki memory. Wbudowany akumulator może Do 60 godzin odtwarzania Na jednym ładowaniu, jeśli bateria się wyczerpie, możesz z niej korzystać Kabel 3,5 mm w zestawie lub szybkie ładowanie za pomocą kabla USB-C. Po 5 minutach ładowania będziesz mieć dodatkowe 4 godziny.

Jakby tego było mało, dzięki tym słuchawkom jest to możliwe Spersonalizuj swoje wrażenia dźwiękowe dzięki aplikacji Soundcore, dzięki któremu możesz wybierać pomiędzy różnymi trybami korekcji lub możesz stworzyć własny. Podobnie możesz Podłącz słuchawki do dwóch urządzeń jednocześnieI steruj nim za pomocą wbudowanych przycisków lub za pomocą asystentów głosowych takich jak Siri czy Google Assistant.

Soundcore Q35

Oprócz tych słuchawek Chciałbym Państwu polecić jeszcze kilka innych modeli Jeśli nie jesteś przekonany do modułu Soundcore. Na przykład, 1Więcej SonoFlow za 86 €, który zalecaliśmy wcześniej, ma 70 godzin autonomii i 12 brutalnych trybów parzystości. Możesz też spróbować Sony WH-XB910N za 144 euro Co zapewnia wyższą jakość dźwięku i redukcję szumów na wysokim poziomie.

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.

Ten artykuł sugeruje Obiektywny i niezależny Produkty i usługi, które mogą zainteresować czytelników. Kiedy użytkownik dokona zakupu za pomocą konkretnych linków pojawiających się w tej historii, Andro4all otrzymuje prowizję. dołącza Do kanału transakcyjnego Andro4all Aby poznać najlepsze oferty zanim ktokolwiek inny.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *