Te zestawy słuchawkowe mają wbudowany ChatGPT, więc sztuczna inteligencja pomaga Ci w każdej chwili

Te zestawy słuchawkowe mają wbudowany ChatGPT, więc sztuczna inteligencja pomaga Ci w każdej chwili

Chociaż ChatGPT może być obecnie oficjalnie używany tylko w Internecie, istnieje już wiele projektów, które wykorzystują go jako bazę dla własnych produktów. Nowe urządzenie zaprezentowane przez iKKO Audio jest chyba najciekawszym, jakie do tej pory widzieliśmy.

[Si creías que ChatGPT era bueno, prepárate para GPT-5: sería indistinguible de un humano]

ActiveBuds to zwykłe bezprzewodowe słuchawki widoczne gołym okiem, ale kluczem jest oprogramowanie, którego używają, które jest w stanie komunikować się z ChatGPT w celu uruchomienia wirtualnego asystenta.

Zestaw słuchawkowy z ChatGPT

Jedno, co możemy powiedzieć o iKKO ActiveBuds, to to, że są ambitne. Jego twórcy obiecują cały ekosystem aplikacji, z których część będzie dostępna w dniu premiery, a inne będą rozszerzane za pośrednictwem oficjalnego App Store.

Ekran iKKO ActiveBuds umożliwia korzystanie z aplikacji

Aby korzystać z tych aplikacji, etui ładujące tych słuchawek ma wbudowany 1,8-calowy ekran AMOLED, który pozwoli nam aktywować nasze ulubione funkcje, a także czytać nasze powiadomienia. W rzeczywistości etui ma gniazdo na kartę SIM i jest kompatybilne z sieciami 4G, więc jest to naprawdę samodzielne urządzenie, a nie tylko dodatek do naszego telefonu komórkowego.

Ten zestaw słuchawkowy umożliwia korzystanie z ChatGPT na wbudowanym monitorze

Ze względów praktycznych obudowa jest jak „mała komórka”, która będzie mogła nagrywać ćwiczenia fitness i przeglądać aplikacje, a także ustawienia audio (w końcu to słuchawki).

Obsługa ChatGPT pozwala zadawać pytania AI za pomocą poleceń głosowych, a sztuczny głos odczyta udzielone odpowiedzi. W ten sposób „porozmawiasz” ze sztuczną inteligencją, choć w kilku krokach. Kolejną interesującą inteligentną funkcją jest tłumaczenie maszynowe, które widzieliśmy już w innych urządzeniach, ale które nadal jest bardzo przydatne. Wreszcie wbudowane mikrofony służą również do dyktowania i wpisywania tekstu za pomocą naszego głosu.

iKKO ActiveBuds już zebrało środki na Zdobądź fundusze na Kickstarterze, ale nadal jest dostępny w obniżonej cenie. Najniższa cena to 199 USD, co stanowi znaczny spadek w porównaniu z ostateczną ceną 329 USD, kiedy trafiły na rynek w sierpniu tego roku.

Może Cię to zainteresować

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *