Techland pracuje nad grą RPG z otwartym światem, prowadzoną przez weteranów z wielu studiów

Zaczynamy dostrzegać różne reklamy na nadchodzące miesiące i lata, ponieważ branża zaczyna dostosowywać się do tego, co ma nadejść dla nowej generacji, skupiając się w stu procentach na tym. Niedawno zostało to ujawnione Techland Praca nad grą RPG z otwartym światem fantasy, prowadzoną przez weteranów w wielu studiach, To włoży całą ich wiedzę fachową w ten nowy IP, który szczerze obiecuje.

Za pośrednictwem oficjalnej strony Techlandzaobserwowano, że firma szuka pracowników na kolejny świetny adres IP, który klasyfikuje jako „Gra RPG z otwartym światem, która naprawdę będzie doświadczeniem nowej generacji”. Podobnie, studio ogłosiło zespół programistów, który będzie stał za tym nowym projektem, który ma więcej niż wystarczająco funkcji, aby uczynić go świetnym tytułem.

Techland pracuje nad grą RPG z otwartym światem, prowadzoną przez weteranów z wielu studiów

Elden Ring pokonuje Call Of Duty: Vanguard w USA

Jak już mówiliśmy, zespołem będą kierować starzy eksperci branżowi, którzy: Pracowali w największych tytułach i studiach w branży. Zespół składa się z Karoliny Stachyry i Arkadiusza Borowika, którzy będą pełnić odpowiednio funkcję reżysera narracji i głównego bohatera narracji w grze. Obaj mają doświadczenie w pracy nad Wiedźminem 2: Zabójcy Królów i Wiedźminem 3: Dziki Gon. Mario Maltezos (Max Max, Prince of Persia: The Sands of Time, Microsoft), który będzie dyrektorem kreatywnym, został włączony.

Z kolei Bartosz Ochmann (Wiedźmin 3: Dziki Gon i Cyberpunk 2077) będzie reżyserem otwartego świata, David McClure (Deathloop, Playground Games, Deep Silver) będzie głównym projektantem, a Kevin Quaid (Horizon Zero Dawn i jego rozszerzenie, The Frozen Wilds) Jest to główna animacja.

Nie ma wątpliwości, że naprawdę mocne nazwiska w branży nie robią nic poza zwiększeniem chęci i nadziei na zobaczenie zupełnie nowej gry, w której doświadczenie na świecie będzie najważniejsze dla gracza, zgodnie ze słowami Techland. Oczywiście, kiedy pojawiły się wiadomości, Gra nie znajduje się w budżecie, który ma zostać wydany w krótkim czasie, datowanym na lata 2025-2026.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.