Technicos Reunitas zaoferował 1, 1850 mln transakcji z Hyundai w Polsce | Firmy

Dobre wieści z Polski dla Przedsiębiorstwa Inżynierii Przemysłowej Zebrane techniki. Inwestycja grupowa PKL Orlan Aby zwiększyć produkcję węchową w Czarna rafineria, W centralnym regionie kraju zaczyna się znaczący postęp. Rada nadzorcza firmy dała zielone światło dla projektu zaplanowanego w budżecie 8,3 miliarda slotów (Około 1, 1850 milionów), w tym Hiszpanie Inżynieria HyundaiKoncern naftowy zwrócił uwagę analitykom i inwestorom, że Technox Rhunitas został zatwierdzony przed CNMV dzisiejszego wieczoru, a priorytet został podniesiony poprzez koncesję.

Polska firma liczy, że rząd pomoże w zapewnieniu rynkowi finansowania. Harmonogram, którym zarządza na koniec prac to pierwszy kwartał 2024 roku, a rozpoczęcie produkcji w pierwszych tygodniach 2025 roku. Nowy rozwój Czarnej Fabryki, największej obecnie w branży europejskiej firmy petrochemicznej, będzie musiał nakarmić swojego właściciela 1 miliardem slotów EPITDA rocznie.

Za zgodą Rady Organów Nadzoru, PKL może przystąpić do podpisania umowy na budowę Orlan Olefinf III W ramach systemu EPC lub projektu Klucz ręczny. Obejmuje to prace inżynieryjne, konstrukcyjne, zakup sprzętu i uruchomienie. Polski zespół wskazał, że Hyundai i Technicos utworzą joint venture w celu realizacji projektu. Hiszpańska firma jest właścicielem 45% konsorcjum, pozostawiając w swoim portfelu 900 mln euro.

Inwestowanie w bloku jest tego częścią Projekt rozwoju petrochemii, Ogłoszone w 2018 r. Produkty przyszłej rozbudowanej siedziby umożliwią produkcję środków czystości, części motoryzacyjnych, a nawet sprzętu AGD, odzieży i wyrobów farmaceutycznych.

PKL Arlan dąży do stworzenia jednego z najnowocześniejszych kompleksów petrochemicznych w Europie i dywersyfikacji w czasie, gdy przyszłe trendy nie sprzyjają rynkowi paliwowemu.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *