Técnico Universitario wygrał Mochoc Rona w Bellavista

Técnico Universitario wygrał na stadionie Bellavista w Ambato. Zdjęcie: TechnicoUOficial

Zespół odniósł sukces po bramce Luisa Estupinana Technik uniwersytecki Dodano zwycięstwo przeciwko Moshock Ronna stadionie Piękny widok Z Ambato, 27 maja 2023 r.

Gospodarzem meczu pomiędzy nimi był stadion Bellavista w Ambato Technik uniwersytecki i Moshuk Ronaktóry został wyemitowany w sobotnie popołudnie 27 maja 2023 r. przy akceptowalnej frekwencji publiczności, zwłaszcza miejscowej ludności.

Técnico Universitario był bardziej praktyczny, jeśli chodzi o panowanie nad piłką, mając mniej czasu przy piłce niż Mushuc Runa, ale był bardziej dokładny, jeśli chodzi o wykorzystanie jego kilku opcji bramkowych, aby zdobyć 3 punkty w 12. rundzie.

z tym wynikiem Technik uniwersytecki wykonał serię siedmiu gier W którym nie wiedziałem co wygrać. Ostatnim sukcesem w czwartej kolejce było zmiażdżenie Deportivo Cuenca 3:0 po bramkach Alexandra Bolañosa i Jeana Carlosa Blanco (2).

Od tego czasu Técnico Universitario mógł zarządzać tylko trzema remisami i czterema porażkami.

Cel techniczny uniwersytetu

Luis Estupinan, członek drużyny Ekwadoru U-20, która zajęła trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata 2019 w Polsce, był odpowiedzialny za zdobycie gola 1:0 dla Técnico Universitario w 22. minucie pierwszej połowy.

To był drugi gol Luisa Estupinana w LigaPro 2023. Drugi był przeciwko Orense w przegranym 2:1 meczu z Técnico Universitario podczas jego wizyty w Orense na stadionie 9 de Mayo w Machala.

W 66. minucie Moshock Rona został z jednym zawodnikiem mniej z powodu wyrzucenia z boiska bramkarza Adonisa Papona .

Harmonogram stanowisk

Técnico Universitario awansował na 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów, a Mushuc Runa pozostał na ostatnim miejscu z 9 punktami.

na następną randkę Moshock Rona będzie miejscowym na Community Playground Od Echaleche przeciwko Orense. Mecz zaplanowano na sobotę, 3 czerwca, o godzinie 12:30.

W czwartą niedzielę Técnico Universitario powita Guayaquila w Bellaviście. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:30.