Telefon OnePlus 12 jest już w sprzedaży na swojej stronie internetowej i oficjalnych kanałach w dwóch cudownych kolorach, Flowy Emerald i Silky Black.

Telefon OnePlus 12 jest już w sprzedaży na swojej stronie internetowej i oficjalnych kanałach w dwóch cudownych kolorach, Flowy Emerald i Silky Black.

OnePlusGlobalny producent telefonów komórkowych ogłasza swoje najnowsze flagowe telefony, OnePlus 12 jest już w sprzedaży w całej Europie. Urządzenie dostępne jest w dwóch niesamowitych wersjach kolorystycznych: Płynący szmaragdZainspirowany meandrami rzeki Dart,… Jedwabista czerń Wyjątkowa tekstura uzyskana w zaawansowanym procesie produkcji szkła AG.

Zanim OnePlus 12 trafił do sprzedaży, odbiór OnePlus 12 był już bardzo pozytywny. Dowodem na to jest fakt, że zaledwie godzinę po uruchomieniu, OnePlus 12 zajął pierwsze miejsce pod względem sprzedaży na całym świecie i stał się najlepiej sprzedającym się segmentem w ciągu ostatnich pięciu lat.

Społeczność zawsze była priorytetem, a biorąc pod uwagę, że przyjęcie OnePlus 12 w Europie było bardzo pozytywne, OnePlus zainstalował wyskakujące okienka w niektórych krajach europejskich, takich jak Finlandia, Dania i Holandia. Następne na liście są Francja i Włochy 9 lutego, Polska 10 lutego i przylot do Hiszpanii 11 lutego. Celem jest umożliwienie społeczności OnePlus przetestowania urządzenia i zdobycia go do wyczerpania zapasów.

Znajduje się wewnątrz OnePlus 12 Procesor Qualcomm Snapdragon 8 trzeciej generacji. Zasilany przez silnik Trinity i wyposażony w maksymalnie 16 GB pamięci RAM LPDDR5X i 512 GB pamięci ROM UFS 4.0OnePlus 12 może utrzymywać aplikacje otwarte w tle przez 72 godziny.

Ten Wyposażony w nowy wyświetlacz ProXDR 2K 120 Hz Z imponującą maksymalną jasnością 4500 nitów, dzięki ekranowi przyciemniającemu PWM 2160 Hz, gdy jasność jest poniżej 70 nitów, aby uniknąć uszkodzenia oczu. Wreszcie OnePlus 12 oferuje wiodący w branży dwubiegowy system chłodzenia VC.

Ze wsparciem dla SUPERVOOC ENDURANCE EDITION z mocą 100 W i dużą baterią 5400 mAhTelefon OnePlus 12 skraca czas ładowania, pozwalając użytkownikom na swobodniejsze korzystanie z urządzenia. OnePlus 12 potrzebuje zaledwie 26 minut, aby naładować baterię od 1% do 100% dzięki szybkiemu ładowaniu SUPERVOOC o mocy 100 W. Długo oczekiwane bezprzewodowe ładowanie AIRVOOC o mocy 50 W debiutuje również w OnePlus 12, zapewniając niezawodną alternatywę dla tych, którzy wolą bezprzewodowy styl życia.

Ponadto OnePlus 12 jest wyposażony w Kamera mobilna czwartej generacji firmy Hasselblad, wyposażona w szerokokątny sensor Sony LYT-808, Pierwszy w branży, Teleobiektyw 64MP 3x, najnowszy algorytm RAW HDR i tryb portretowy Hasselblad, zapewniając bezproblemową i profesjonalną obsługę aparatu. OnePlus 12 jest również wyposażony w opatentowaną technologię Aqua-touch zapewniającą większą precyzję dotyku. Aqua Touch potrafi wykryć mokre palce i kropelki wody na ekranie i odpowiednio to kompensować, znacznie łagodząc problemy związane ze spoconymi rękami i słabym dotykiem podczas grania i codziennego użytku.

cena: Od 949 euro do 1099 euro

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *